UND Lojistik Buluşmaları’nda Türk Ticaret Kanunu’nun Taşımaya İlişkin Hükümleri ve CMR Konvansiyonu’nun Yansımaları” konuşulacak

0
239
und-lojistik-bulusmalarinda-turk-ticaret-kanunu-nun-tasimaya-iliskin-hukumleri-ve-cmr-konvansiyonu-nun-yansimalari-konusulacak
UND tarafından düzenlenen "Lojistik Buluşmaları" kapsamında bu hafta "Türk Ticaret Kanunu’nun Taşımaya İlişkin Hükümleri ve CMR Konvansiyonu’nun Yansımaları" konusundaki 2. Webinar gerçekleştirilecek.

UND tarafından düzenlenen “Lojistik Buluşmaları” kapsamında bu hafta “Türk Ticaret Kanunu’nun Taşımaya İlişkin Hükümleri ve CMR Konvansiyonu’nun Yansımaları” konusundaki 2. Webinar gerçekleştirilecek.

Webinar, UND’nin ev sahipliğinde 30 Mart Salı günü 14.00-16.00 saatleri arasında İstanbul Barosu Taşımacılık ve Lojistik Komisyon Başkanı, UND Hukuk Çalışma Grubu Üyesi Av. Egemen Gürsel Ankaralı tarafından zoom çevrimiçi platformu üzerinden verilecek.

Not: Webinar sırasında yanıtlanması istenilen konular ve sorular toplantı kaydı sırasında belirtilebilir veya webinar sırasında mesaj bölümünden iletilebilir.

Webinar etkinliği çevrimiçi platform olan Zoom uygulaması üzerinden gerçekleştirilecek olup toplantı öncesinde üyelerin https://zoom.us/ adresinden kullanacakları cihazlara (bilgisayar, tablet veya mobil) uygulamayı indirmeleri gerekiyor.

Katılım ve Kayıt için lütfen https://zoom.us/webinar/register/WN_bQ6ENyK_TjiW4dg3XhWHTQ

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz