UND Hukuk Çalışma Grubu toplantısı gerçekleştirildi

0
148
und-hukuk-calisma-grubu-toplantisi-gerceklestirildi
UND Hukuk Çalışma Grubu Toplantısı, 15.12.2021 tarihinde UND Merkez Ofisi'nde gerçekleştirildi.

UND Hukuk Çalışma Grubu toplantısı, 15.12.2021 tarihinde UND Merkez Ofisi’nde gerçekleştirilmiş olup çalışma grubu üyeleri, konu başlıkları çerçevesinde bir yıllık çalışma takvimini belirledi.

Sektörümüzün Hukuki Sorunlarının Tespiti” amacıyla yapılan anket sonuçlarından ağırlıklı olarak çıkan “Sürücü Davaları” konusunda geçmiş çalışmaların değerlendirilerek güncel durumun ele alınmasına ve bu konuda bir rapor hazırlanmasına ve bir sonraki çalışma grubu toplantısında paylaşılmasına karar verildi.

Diğer taraftan, Çalışma Grubu’nun 2022 yılı gündemleri ve şu ana kadar ele alınan çalışmalar hakkında bilgilendirilme yapılması amacıyla sektörü katılımına açık olacak şekilde Ocak ayı içerisinde geniş katılımlı bir online toplantı yapılmasına karar verildi.

Söz konusu toplantıya Çalışma Grubu Başkanı Av. Naz Ege Ege, Av. Turkay Özdemir, Av. Nazıgül Karaman, Av. Hayri Taşyürek (Ses Hukuk), Av. Duygu Ilgın (Ses Hukuk), UND İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Elif Savrum ve Uzman Yardımcısı Nihan Çakır katılım gösterdi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here