UND Hukuk Çalışma Grubu “2023 Yılı Faaliyet Raporu” yayımlandı

0
29
UND
“UND Hukuk Çalışma Grubu 2023 Yılı Faaliyet Raporu” yayımlandı.

Bilindiği üzere, Hukuk Çalışma Grubu, taşımacılık sektörünün hukuki sorunlarını değerlendirmek ve bu hususlarda çalışmalar hazırlamak, yapılan çalışmaları sektör ile paylaşmak üzere düzenli olarak toplantılarını gerçekleştiriyor.

UND Hukuk Çalışma Grubu, 2023 yılının başında sektör önerileri ve ihtiyaçları gözetilerek oluşturulan bir yıllık takvimini belirledi ve 2023 yılı boyunca belirlenen gündem maddeleri çerçevesinde toplantılarını gerçekleştirdi. Anılan toplantılarda, Hukuk Çalışma Grubu bünyesinde yer alan alanında uzman avukatlar tarafından, sektörü yakından ilgilendiren, taşıma şirketlerinin faaliyetlerini yürütürken ihtiyaç duydukları bir çok konuda önemli çalışmalar gerçekleştirildi ve bu çalışmaların sektörün istifadesine sunulması amacıyla genel katılıma açık bilgilendirme toplantıları da gerçekleştirildi.

Çalışma Grubu tarafından tüm yıl içinde yapılan çalışmalar kaynak niteliği haline geldi ve 2022 yılında olduğu gibi sektörün bu bilgilerden faydalandırılması amacıyla “UND Hukuk Çalışma Grubu 2023 Yılı Faaliyet Raporu” yayımlandı.

Bahse konu rapor, UND web sayfasında “yayınlarımız” bölümüne eklendi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz