Ünal Nakliyat, 5 adet yeni MAN çekici teslim aldı

0
36
MAN_Unal_Nakliyat_teslimat
Ünal Nakliyat Taahhüt Orman Ürünleri Sanayi Tic. Ltd. Şti., filosunu 5 adet MAN TGX 18.470 RTD çekici ile güçlendirdi.

Kayseri’de uzun yıllardır ulusal ve uluslararası alanda nakliye, lojistik ve depolama hizmeti veren Ünal Nakliyat Taahhüt Orman Ürünleri Sanayi Tic. Ltd. Şti., filosunu 5 adet MAN TGX 18.470 RTD çekici ile güçlendirdi.

Filosunu MAN çekicileri ile güçlendirme kararı veren son firma lojistik sektörünün uluslararası firmalarından Ünal Nakliyat Taahhüt Orman Ürünleri Sanayi Tic. Ltd. Şti. oldu.

Kayseri merkezli faaliyet gösteren ve lojistik sektörünün yanı sıra nakliye ve depolama alanlarında da hizmet veren Ünal Nakliyat Taahhüt Orman Ürünleri Sanayi Tic. Ltd. Şti., modernleştirdiği filosunu MAN çekicileri ile güçlendirdi. Firma düzenlenen törenle, 5 adet MAN TGX 18.470 RTD çekiciyi filosuna kattı.

Filomuzu modernleştirme çalışmamız devam edecek

Ankara Akyurt’taki MAN tesislerinde düzenlenen teslimat törenine Ünal Nakliyat’ın sahibi Ferhat Ünal ile MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. adına Şube Kamyon Satış Müdürü Doğucan Suyani katıldı. Törende sembolik MAN anahtarını alan Ferhat Ünal, firma olarak hem ulusal hem de uluslararası alanda lojistik, nakliye ve depolama hizmeti verdiklerini belirterek, “Artan ihtiyaçlarımız doğrultusunda bir yandan kapasitemizi artırırken, diğer yandan da filomuzu yeniliyoruz. Bu kapsamda araç filomuza 5 adet MAN çekici daha kattık. Şirketimizdeki MAN çekicilerin sayısı 8 oldu. Başladığımız filo modernleştirme çalışmalarımız yıl sonuna kadar devam edecek.” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here