Tuncay Seyahat, filosuna 30 Otokar Atlas kattı

1
487
Otokar_TuncaySeyahat_Atlas_Teslimat_Gorsel1
Otokar Atlas, Kocaeli merkezli Tuncay Seyahat'in de tercihi oldu.

Otokar Atlas, belediyelerin ve farklı iş kollarındaki işletmelerin iş yükünü hafifletmeye devam ediyor. Her hizmete uyarlanabilir esnek yapısıyla 8 yıldır ticaretin güçlü kahramanı olarak gösterilen Otokar Atlas, Kocaeli merkezli Tuncay Seyahat‘in de tercihi oldu.

Koç Topluluğu şirketlerinden Otokar, Atlas teslimatlarına devam ediyor. Satışa sunulduğu 2013 yılından günümüze güçlü özellikleriyle frigorifik araçtan çöp kamyonuna, hidrolik platformdan itfaiye aracına, damperli kamyondan nakliye aracına kadar farklı alanlarda kullanılan Otokar Atlas, üst düzey konfor ve güvenlik standartlarıyla ticaretin ilk tercihi olmayı sürdürüyor.

Otokar_TuncaySeyahat_Atlas_Teslimat_Gorsel2
Kamu hizmetleri alanında müteahhit firma olarak hizmet veren, 40 yıla yakın süredir personel ve öğrenci taşımacılığının yanı sıra filo yönetimi, iş makinesi ve araç kiralama hizmetleri sunan şirket, filosuna 30 adet Atlas kattı.

Uygun yatırım maliyeti, ekonomik yakıt tüketimi, düşük yedek parça ve bakım giderleriyle hafif kamyon segmentinde yeni bir dönem başlatan Otokar Atlas, Kocaeli Merkezli Tuncay Seyahat‘in de tercihi oldu. Kamu hizmetleri alanında müteahhit firma olarak hizmet veren, 40 yıla yakın süredir personel ve öğrenci taşımacılığının yanı sıra filo yönetimi, iş makinesi ve araç kiralama hizmetleri sunan şirket, filosuna 30 adet Atlas kattı.

Otokar Kocaeli bayisi Gaziantepli Kardeşler Otomotiv tarafından gerçekleştirilen satışın teslimat töreni Tuncay Seyahat Yönetim Kurulu Başkanı Cevat Tuncay, Otokar Kamyon Bölge Satış Yöneticisi Ümit Şangüder, Gaziantepli Kardeşler Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Uçar ve Gaziantepli Kardeşler Otomotiv Satış Yöneticisi Tuncer Erten‘in katılımıyla gerçekleşti. Otokar Atlaslar, Kocaeli’de damper üstyapısı ile kamu hizmetinde kullanılacak.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here