TRAGGER, yeni nesil hizmet araçları ile büyüyor

0
345
TRAGGER_Aile_004
TRAGGER marka ailesi

Kullanıcı deneyimi odaklı rasyonel bakış açısı, işlevsellik, teknoloji, kalite ve yenilikçi yaklaşımlar ile marka değerlerini belirleyen CDMMobil, ileri mühendislik, Ar-Ge ve tasarımı birleştirerek insanların ve işletmelerin lojistik alandaki ihtiyaçlarına uygun olarak TRAGGER marka ailesini tasarladı ve üretiyor.

TRAGGER marka ailesinin yeni nesli, yeni ürünlerle genişliyor. 2018 yılından bu yana Bursa’daki üretimi süren TRAGGER markalı araçlar, yeni sürümlerle, hizmet araçları pazarında müşterilerin farklı ve gerçek ihtiyaçlarını çözebilecek yapıda üretiliyorlar. Milli ve yerli TRAGGER marka ailesinde üretimi süren Pro serisi araçlara artık lojistik ve transfer amaçlı yeni seriler eşlik edecek.

TRAGGER_ProSerisi_002
TRAGGER Pro serisi

30 Nisan’da kapılarını açacak olan 14. Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı İDEF 2019’da ilk kez sergilenecek olan yeni nesil ürünler, müşteriler ve kullanıcılar ile yapılan ihtiyaç analizi sonrasında geliştirildi ve halen de geliştirilmeye devam ediliyor. Ürünün ilk tasarlanmasından pazara sunulmasına kadar geçen süreçte dikkate alınan kullanıcı deneyimi yaklaşımı, esnek ve kişiye özel ürünlerin ortaya çıkartılmasına yardımcı oldu.

Ali_Serdar_Emre_Saffet_Cakmak
CDMMobil kurucu ortakları Ali Serdar Emre ve Saffet Çakmak

Saffet Çakmak: “Yeni nesil hizmet aracı ailemiz büyüyor

Yüzde 100 elektrikli, çevre dostu ve çok işlevli olmasıyla TRAGGER marka ailesinin hizmet araçları pazarında büyük ilgiyle karşılandığını belirten CDMMobil Kurucu Ortağı Saffet Çakmak, “2 yıldan kısa bir süre içerisinde TRAGGER hem Türkiye’de hem de dünyada büyük ilgi gördü. Otomotiv sektöründe tecrübeli mühendislerden oluşan ekibimiz, TRAGGER ürün ailesini, inovatif tasarım ve ileri mühendislikle geliştirip, tek bir platformda pek çok farklı amaca hizmet edebilecek ürünlere dönüşebilmelerini sağladılar. Gururla söyleyebilirim ki; çok kısa bir süre içerisinde Türkiye’ye, kendi alanında küresel rekabette iddialı yeni bir marka oluşturduk. Bundan sonra da yeni nesil hizmet takımımızı büyüterek QD ve LC adlı Pro Serisi araçlarımıza ilave olarak lojistik amaçlı TT ve transfer amaçlı T-Car sürümlerini üretmeye başlıyoruz. Böylece Türkiye’nin yanı sıra dünyanın dört bir yanında bu sınıfta rekabet gücümüzü daha da geliştirmiş olacağız.” dedi.

TT_6Ton_Stripe00
TRAGGER TT (Tow Tractor) serisi

Yeni nesil TRAGGER marka ailesi

Otomotiv alanında 25 yılı aşkın mühendislik ve tasarım deneyim ve uzmanlığı ile üretilen TRAGGER marka ailesi, yeni nesil ürünleri ile farklı alanlardaki ihtiyaçlara çözüm üretiyor.

TT_akudisarida_sag60
TRAGGER modellerinin batarya paketleri hızlı değişim için Quick-Drop özelliği sunuyor

Çelik ve metal yapılı rakiplerinin aksine alüminyum şasi kullanılan yeni nesil TRAGGER marka ailesi üyesi T Car, özellikle malzeme seçimiyle dikkat çekiyor. Bu özellik, ailedeki diğer araçlara da zaman içinde uygulanacak. Sağlamlığın yanı sıra dayanıklılık ve uzun ömürlü olmasına odaklanılan TRAGGER ürünleri, CDMMobil’in yenilikçi mobilite çözümlerine uygun olarak kullanıcı deneyimini en üst seviyeye çıkartacak şekilde tasarlandı. TRAGGER’in ilk modellerinden olan QD ve LC Serisi, yüklü halde yüzde 17’lik eğimi tırmanma yeteneği ve 2.8 metrelik dönme çapıyla dikkat çekiyor. Şaşırtıcı kıvraklığı, ideal boyutları ve yüksek çalışma performansıyla özellikle hava limanları, fabrikalar, kapalı alanlar, kampüsler, limanlarda yük taşıma, bakım hizmetleri veya belirli bir işlevin yapılması gibi noktalarda sınıfının en ideal araçları. Hızlı ve yavaş olmak üzere iki farklı hız moduna sahip TRAGGER modellerinin batarya paketleri de hızlı değişim için Quick-Drop özelliği sunuyorlar.

TRAGGER_T_Car_Serisi_009
TRAGGER T-Car serisi

Aileye yeni eklenen TT (Tow Tractor) Serisi; fabrika, depo, liman ve hava limanı gibi tesislerin içerisinde çekici görevi yapmak üzere üretildi. 1905 mm’lik toplam uzunluğuyla sadece 1.6 metrelik dönme çapına sahip TT Serisi, 4-6-8 ton olarak talebe göre üç farklı çekme sığasına sahip.

TRAGGER_ProSerisi_001
TRAGGER Pro serisi

Bir diğer yeni ürün olan T-Car ise turistik tesisler, oteller, tatil köyleri, kampüsler, şehir hastaneleri, havalimanları, fabrikalar, kapalı alanlar ve limanlarda personel ve yük taşıma özelliğine sahip. Bunlara ilave olarak T-Car’ı güvenlik, shuttle, sedye, çöp aracı gibi özel amaçlı üstyapılar ile kullanmak da mümkün.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here