Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye emektar çalışanlarına teşekkür etti

0
202
toyota_Hizmet_Yili
Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye, düzenlediği hizmet yılı ödül töreni ile 5, 15, 20 ve 25’inci yıllarını tamamlayan 445 çalışanına katkılarından dolayı teşekkür etti.

Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye, düzenlediği hizmet yılı ödül töreni ile 5, 15, 20 ve 25’inci yıllarını tamamlayan 445 çalışanına katkılarından dolayı teşekkür etti. İcra Komitesinin de katıldığı tören, COVID-19 önlemleri dikkate alınarak 2 ve 9 Kasım tarihlerinde olmak üzere ilgili çalışanlar ile birlikte gerçekleştirildi.

Türkiye’nin üretim ve ihracat liderleri arasında yer alan Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye, çalışan memnuniyetini temel önceliklerinden biri olarak görüyor. 2020 yılı itibari ile 222 çalışan 5 yılını, 130 çalışan ise 15 yılını tamamladı.  

Toyota_Otomotiv_Sanayi_Turkiye_Genel_M__d__r_ve_CEO___su_Toshihiko_Kudo
Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye Genel Müdür ve CEO’su Toshihiko Kudo

20 yılı tamamlayan 15 çalışan ve 25 yılını tamamlayan 78 çalışan için ise icra komitesinin de katılımıyla 2 ayrı tören düzenlendi. Sosyal mesafeye uygun olarak gerçekleşen törende sembolik olarak 1 çalışana plaket verildi.

Törende konuşan Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye Genel Müdür ve CEO’su Toshihiko Kudo, “Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye olarak tüm çalışanlarımızın çalışma disiplinleri ve şirket bağlılıklarıyla gurur duyuyoruz. Ulaştığımız her başarıda tüm çalışanlarımızın katkıları var. Şirketimizde uzun yıllar boyunca emekleriyle gücümüze güç katan tüm çalışanlarımıza teşekkür ediyor, sağlık ve başarı dolu yıllar diliyorum.’’ ifadelerini kullandı.

Toyota_Hizmet
İcra Komitesi’nin de katıldığı tören, COVID-19 önlemleri dikkate alınarak 2 ve 9 Kasım tarihlerinde olmak üzere ilgili çalışanlar ile birlikte gerçekleştirildi.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz