TOBB Türkiye Ulaştırma ve Lojistik Meclisi Başkanlığı’na UND Başkanı Şerafettin Aras seçildi

0
183
UND
UND Yönetim Kurulu Başkanı Şerafettin Aras, TOBB Türkiye Ulaştırma ve Lojistik Meclisi Başkanlığı’na seçildi.
Renault Trucks

TOBB Türkiye Ulaştırma ve Lojistik Meclisi toplantısı 21 Şubat 2024 Çarşamba günü Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkan Yardımcısı Tamer Kıran’ın Başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantıda UND Yönetim Kurulu Başkanı Şerafettin Aras, TOBB Türkiye Ulaştırma ve Lojistik Meclisi Başkanlığı’na seçildi.

TOBB İstanbul Hizmet Binası’nda gerçekleştirilen toplantıya Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı (UAB) Ulaştırma Hizmetleri Düzenleme Genel Müdür Yardımcısı Dr. Murat Korçak, Uluslararası Nakliyeciler Derneği (UND) Yönetim Kurulu Başkanı Şerafettin Aras, Uluslararası Taşımacılık ve Lojistik Hizmet Üretenleri Derneği (UTİKAD) Yönetim Kurulu Başkanı Bilgehan Engin ve Sektör Meclisine üye kurum temsilcileri iştirak etti. Mersin Deniz Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi M. Cihat Lokmanoğlu toplantıya video konferans sistemiyle katıldı.

Toplantıda, TOBB Türkiye Ulaştırma ve Lojistik Meclisi Başkanlığı’na UND Yönetim Kurulu Başkanı Şerafettin Aras, Başkan Yardımcılığına ise UTİKAD Yönetim Kurulu Başkanı Bilgehan Engin seçildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz