Tırsan’dan Talson hava kargo aracı teslimatı

0
1110
Renault Trucks

Tırsan bünyesinde yer alan Talson, Hollandalı lojistik şirketi Bergwerff Transport Service’e  yüksek güvenlikli Talson İzolasyonlu Hava Kargo Aracı TAG FNA teslimatı gerçekleştirdi.

Tırsan bünyesinde bulunan dünyanın önde gelen kutu üreticisi ve Avrupa’da hava kargo taşımacılığı sınıfının pazar önderi Talson, geniş ürün yelpazesi ile müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor. Geliştirdiği yüksek teknolojiye sahip ürünlerle son olarak Treyler İnovasyon 2019 Ödülleri Konsept kategorisinde üçüncülük elde eden Talson, Bergwerff Transport Service‘e GDP-Pharma ve TAPA TSR1 sertifikasına sahip, yüksek güvenlikli Talson marka İzolasyonlu Hava Kargo Aracı, TAG FNA, teslimatı gerçekleştirdi.

Bergwerff Transport Service, 30 yıllık tecrübesi ile Avrupa genelindeki tüm lojistik ihtiyaçlar için en güvenilir şirketler arasında yer alıyor. Talson araçları sayesinde Bergwerff Transport Services, müşteri kargolarını güvenli ve zamanında teslimat noktasına ulaştırabiliyor ve buna ek olarak ilaç taşımacılığı sertifikası ile medikal ürünleri de özenli bir şekilde taşıyabiliyor.

Hava kargo taşımacılığında yüksek güvenlik için Talson’u tercih ettik

Teslimat töreninde konuşan Jolanda Bergwerff, “Bergwerff Transport Service olarak, müşterilerimizin gereksinimlerini karşılamak ve yüksek güvenlikli hava taşımacılığı hizmeti sunabilmek için Talson araçlarını tercih ettik. Talson araçları sayesinde müşterilerimize söz verdiğimiz gibi güvenli bir şekilde hızlı kargo teslimatı gerçekleştirebiliyoruz. TAG FNA aracının roller taban teknolojisi ile hızlı, elektronik kilit sistemi sayesinde ise tüm rakiplerimizden daha güvenli teslimat yapabiliyoruz. Aynı zamanda Talson TAG FNA araçlarının bozulabilir ve hassas ürünler için geliştirilmiş izolasyonlu yapısı sayesinde taşımacılığını yaptığımız çabuk bozulabilen ürünleri taze tutabiliyoruz. Böylelikle müşterilerimize söz verdiğimiz gibi en iyi hizmeti sunuyoruz. Ürünleri ile her türlü ihtiyacımıza cevap veren ve satış sonrası hizmetleri ile her zaman yanımızda olan Talson ile çalışmaktan çok memnunuz ve ortaklığımızın önümüzdeki günlerde güç kazanmaya devam edeceğine eminim.” şeklinde konuştu.

Talson Trailer Satış Bölümü’nden Frank den Ouden ise, “Avrupa’nın pazar önderi hava kargo treyler üreticisi olarak, çiçek ve ilaç taşımacılığı gibi hassas ürünlerin en iyi ve güvenilir şekilde taşınmasına olanak sağlıyoruz. Dünyanın farklı ülkelerinden müşterilerimizin taleplerini karşılıyor ve müşterilerimize en iyi ürün ve hizmeti sunuyoruz. Bu yaklaşımımız sonucunda, en son yeniliklerimizden biri olan Talson güvenli kutu ürünümüz ile treyler sektörünün en prestijli ödülü kabul edilen Treyler İnovasyon 2019 Ödülü’nün Konsept kategorisinde üçüncülük elde ettik. Bergwerff Transport Service‘e teslimatını gerçekleştirdiğimiz TAG FNA araçlarımız gelişmiş güvenlik özellikleri ile donatılmıştır. Talson araçlarının sahip olduğu bu özellikler sayesinde müşterilerimiz, taşımacılığını yaptığı bozulabilir ya da hassas ürünleri sorunsuzca son tüketiciye ulaştırabilmektedir. Ayrıca sahip olduğumuz satış sonrası kaliteli ve hızlı hizmetlerimizle de bütün müşterilerimizin olduğu gibi Bergwerff Transport Service‘in her zaman yanında olacağız.” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz