Tırsan’dan “Hediye Karavanı”na tam destek

0
258
tirsan-Hediye-Karavan
ırsan, Türkiye ve Azerbaycan’daki çocuklar için hayata geçirilen “Hediye Karavanı” projesine sponsor oldu.
Renault Trucks

Tırsan, Türkiye ve Azerbaycan’daki çocuklar için hayata geçirilen “Hediye Karavanı” projesine sponsor oldu. 

Türkiye’nin geleceği gençler ve çocuklar için eğitim ve kültür projelerini desteklemeye devam eden Tırsan; Dışişleri Bakanlığı, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Bakü Büyükelçiliği ve Çocuk Oyunları ve Spor Kulüpleri Federasyonu tarafından hayata geçirilen “Hediye Karavanı” projesine sponsor oldu. 

Dünyayı etkisi altına alan koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle sokaklarda oyun oynayamayan çocukların evde keyifli vakit geçirebilmeleri için hazırlanan proje, çocukları bir nebze olsun mutlu etmeyi hedefliyor. 

 “Hediye Karavanı” 20 lokasyonda binlerce çocuğa ulaşacak 

27 Mayıs – 20 Haziran 2021 tarihleri arasında planlanan güzergahlar üzerinde seyir edecek olan “Hediye Karavanı” ile toplamda 5.000 adet parmak maç, dama, 9 taş / 3 taş, mangala ve eşofman takımı gibi hediyelerin 3.000 adedi şehit ve gazi çocuklarının evlerine, 2.000 adedi ise ihtiyaç sahibi çocukların evlerine ulaştırılacak. 

27 Mayıs Perşembe günü yola çıkacak olan “Hediye Karavanı”, Türkiye ve Azerbaycan olmak üzere toplamda 20 lokasyonda seyir edecek ve binlerce çocuğa pozitif katkı sağlayacak. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz