Tırsan Treyler, NUFAM 2021’e katılıyor

0
178
tirsan-K.SSK-60
Segmentinin en hafif damperli silo aracı Kassbohrer K.SSK 60

Tırsan, son teknoloji ile donatılmış Avrupa’nın en geniş ürün gamını, Almanya’nın Karlsruhe şehrinde 30 Eylül – 3 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek NUFAM 2021 fuarında sektörle buluşturacak. 

Pandemi döneminde gelişmelere hızla adapte olan Tırsan, 2020 yılının Mart ayında Türkiye’nin ilk dijital teslimatını gerçekleştirdi, Kässbohrer markasıyla 23 ürünün dijital ikizlerinin incelebileceği sanal fuarını ve K-Talks interaktif webinar programları dijital alanda da öncü oldu ve dünyanın 55’ten fazla ülkesindeki müşterileri ile kesintisiz iletişim sağladı. 

Tırsan, Covid-19’a karşı tüm güvenlik önlemlerini alarak, Almanya’nın Karlsruhe şehrinde 30 Eylül – 3 Ekim tarihleri tarihleri arasında gerçekleşecek ticari araç fuarı NUFAM 2021’de dm arena holü, stand D420’de yerini alacak. 

Tırsan, fuarda inşaat sektörü için özel olarak geliştirdiği Kässbohrer, K.SLL 2 2 dingilli uzayabilir low-bed, K.SKS 24 çelik damper ve segmentinin en hafif damperli silo aracı K.SSK 60 aracını müşterileri ile buluşturacak.  

tirsan-Steel-Tipper-K.SKS
Kassbohrer K.SKS 24 çelik damper

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here