Tırsan, Avrupa’nın en geniş ürün yelpazesini Nufam 2019’da sergileyecek

0
687
Tirsan-K_SHG_AVMH_YOL_1_winner
Treyler İnovasyon 2019 ödüllü Multifonksiyonel Konteyner Şasi K.SHG AVMH

Tırsan, son teknoloji ile donatılmış Avrupa’nın en geniş ürün yelpazesini Almanya’nın Karlsruhe şehrinde 26-29 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek NUFAM 2019 fuarında sektörle buluşturacak.

Sunduğu kaliteli, yenilikçi, verimli ürün yelpazesiyle 55’ten fazla ülkedeki müşterilerinin ilk tercihi olan Tırsan, Almanya’nın Karlsruhe şehrinde 26-29 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek ticari araç fuarı NUFAM 2019’da yerini alıyor.

Treyler İnovasyon 2017 ödülünü kazanmasının ardından, Treyler İnovasyon 2019 ödüllerinde “Şasi” kategorisinde ödülün sahibi olan Tırsan, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirdiği Kässbohrer marka üç tanıtım aracını fuar esnasında dünyanın dört bir yanından gelen ziyaretçilerin ve sektörün beğenisine sunacak.

Tırsan, Avrupa’nın en geniş ürün yelpazesini sunuyor

Tırsan; genel kargo, soğuk zincir, intermodal, inşaat ve sıvı ürün taşımacılık sektörlerinin ihtiyaçlarını karşılayan en geniş ürün yelpazesi ile 55’ten fazla ülkedeki müşterilerinin çok yönlü ihtiyaçlarına çözüm sunuyor.

Tırsan’ın ürün yelpazesi yeni hidrolik dümenlenir Low-Bed K.SLH 3, ağır taşımacılık için özel olarak geliştirilen yüksek kaliteli ve çok fonksiyonlu yeni platform K.SPS H 4, yüksek taşıma kapasitesi sayesinde daha az yakıt tüketimi sağlayan alüminyum damper K.SKA, Dijital Treyler Kontrol (DTC) ile Treyler İnovasyon 2019 “Konsept” kategori adayı hafif tasarımlı Yatay Silobas K.SSL 35, Treyler İnovasyon 2019 ödüllü Multifonksiyonel Konteyner Şasi K.SHG AVMH ve sektörün en hafif Swap Body aracı K.SWAU CL araçlarını kapsıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here