Thermo King yetkili servislerinde kampanya

1
1286

Soğutucu birim üreticisi Thermo King, satış sonrası hizmetlerinde uygun fırsatlar sunuyor. 

Doğuş Otomotiv distribütörlüğünde Türkiye’de faaliyetlerini sürdüren dünyanın önde gelen soğutucu markası Thermo King, kullanıcılarının yaz aylarına bakımlı girmeleri için satış sonrası hizmetlerde özel fırsatlar sunuyor.

Thermo King müşterileri, servis hizmetlerinde yedek parçadan işçilik ücretlerine kadar birçok fırsat sunan farklı kampanya seçeneklerinden yararlanabiliyor. 1 Nisan – 30 Haziran 2018 tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında tüm dizel treyler ve kamyon ünitelerinin bakım, parça ve işçilik ücretlerinde yüzde 20 indirim fırsatı sunuluyor.

Eski dostlar unutulmadı

Thermo King, eski dostlar olarak tanımladığı sadık müşterilerini de unutmuyor. 1 Nisan – 30 Eylül 2018 tarihleri arasında serviste işlem yaptıran her ünite için yüzde 25’e varan indirim uygulanacağı belirtiliyor. Tüm yedek parçaları kapsayan kampanyada 3 yaşındaki ünitelere yüzde 15, sonraki her yaş için artı yüzde 1 indirim uygulanırken, indirim oranı yüzde 25 ile sınırlı tutuluyor.

Thermo King, orijinal yedek parça kullanımının önemine dikkat çekerek, birimin gerçek performansını ortaya koyabilmesi adına orijinal yedek parça kullanımının en önemli kriter olduğunu belirtiyor.

Yatırımı koruyan ve ilk günkü performansın korunmasını sağlayan orijinal yedek parçalar, Thermo King birimlerinde olduğu gibi en zorlu testlerden geçiriliyor. Uzun ömürlü bu parçalar işletme maliyetlerini minimuma indirirken, birimden azami performans elde edilmesini sağlıyor.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz