Thermo King güneş panelleri güçlendi

1
387
ThermoKing-solar-panel-(2)
Thermo King ThermoLite güneş panelleri, başta SLXi modeli olmak üzere tüm Thermo King modellerine, çekicilere ve tüm soğutucu markalarına uyum sağlıyor.

Güneşin gücünden yararlanarak daha az yakıt tüketimi ve daha düşük yayım sağlayan ThermoLite Güneş Panelleri, şimdi 24V modelleriyle de satışa sunuluyor.

ThermoLite güneş panelleri, yakıt tüketimini ve yayımını azaltırken akü ömrünü artıracak özellikleriyle kullanım maliyetini düşürüyor ve işletme kârlılığının artmasında önemli bir rol oynuyor. Zorlu hava koşullarına ve suya dayanıklı paneller, düşük ışık seviyelerinde bile akünün şarj olmasını sağlayarak akü sorunlarını ortadan kaldırıyor.

Yeni 24V kitleri ile genişletilmiş ürün yelpazesi

ThermoLite güneş panelleri geniş kullanım seçenekleriyle her ihtiyacı karşılıyor. 12V 40W ve 110W modelleri soğutucu ünitelerde kullanılmak üzere tasarlandı. Güneş panelleriyle kombine edilen ünite, kargoyu koruyarak daha az enerji ve yakıt tüketilmesini sağlıyor.

Diğer yandan Thermo King, ürün gamını yeni 24V modelleri ile genişletti. Böylece çekici ve arka kapak lift uygulamalarında ekstra performans elde edilebiliyor.

ThermoKing-solar-panel-(1)
Güneşin gücünden yararlanarak daha az yakıt tüketimi ve daha düşük yayım sağlayan ThermoLite Güneş Panelleri, şimdi 24V modelleriyle de satışa sunuluyor.

ThermoLite güneş panellerinin 40W ve 110W’lık iki farklı modeli ile yakıt tüketim maliyetlerinin azalması ve CO2 salınımının düşmesinin yanında akü şarj kaybının önüne geçilerek bitmesi engelleniyor, takviye yapma ihtiyacı ortadan kalkıyor ve yol yardım maliyetleri azalıyor. Tüm bu faydalar ile yakıt, servis ve akü değişim maliyetlerinden yüzde 23’e kadar tasarruf sağlanmış oluyor. ThermoLite güneş panelleri ile yükler her zaman güvenle taşınabiliyor. Thermo King ThermoLite güneş panelleri, başta SLXi modeli olmak üzere tüm Thermo King modellerine, çekicilere ve tüm soğutucu markalarına uyum sağlıyor.

Sadece 60 dakikada basit bir şekilde monte edilebilen paneller, zorlu hava şartlarına dayanacak şekilde tasarlandı. Ayrıca ince yapısı sayesinde yükseklik sınırlamaları konusunda herhangi bir sorun yaşanmıyor.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here