Suzuki Burgman 400 Türkiye’de

0
140
Suzuki-Burgman-400
Suzuki Burgman 400, Doğan Trend Otomotiv güvencesiyle 169.900 TL’lik satış fiyatıyla Suzuki Türkiye bayilerinde yerini alıyor.

Motosiklet dünyasının en önemli ve ikonik “Maxi-Scooter” (büyük scooter) modellerinden biri olan Suzuki Burgman 400, gelişmiş teknolojilerle yenilendi. Suzuki motosiklet ailesinin, konforu, kullanışlılığı ve sportif kullanımı bir arada sunmayı başaran büyük scooter modeli Burgman 400, 400 cc’lik hacme sahip, su soğutmalı, dört zamanlı, DOHC, tek silindirli, yakıt enjeksiyonlu motoruna yapılan optimizasyon ile Euro 5 emisyon standartlarına uygun hale geldi. Bununla birlikte daha sportif, aynı zamanda daha zarif ve akıcı bir sürüş deneyimi sağlayan çift ateşleme teknolojisi gibi teknolojik iyileştirmeler devreye alındı. Burgman 400, yeni çekiş kontrolü sistemi ile de güvenliği en üst düzeyde sunuyor. Yenilenen model, Doğan Trend Otomotiv güvencesiyle 169.900 TL’lik satış fiyatıyla Suzuki Türkiye bayilerinde de yerini alıyor.

1998 yılında ilk kez piyasaya sürüldüğünde, büyük hacimli scooterlar için yeni bir pazara öncülük eden Suzuki Burgman 400, konfor, güç, bolca saklama alanı ve zarif tasarımıyla şehir içinde olduğu kadar hafta sonu kaçamakları için de ideal bir yol arkadaşı olarak kazandığı ününü yenilenen özellikleriyle daha da genişletiyor. Japon üretici Suzuki’nin ülkemizdeki tek distribütörü olan Doğan Trend Otomotiv aracılığıyla Türkiye yollarına çıkan Burgman 400, yepyeni özellikleriyle yine gözleri üzerine topluyor. Güncellenen motoruyla Euro 5 emisyon normlarına uygun hale gelen model, dikkat çekici tasarım çizgileri, yüksek verimliliği, konforlu yapısı ve dinamik sürüş özellikleriyle dikkat çekiyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here