Stefano Fedel, Satış ve Pazarlama Başkanı ve Scania İcra Kurulu Üyesi olarak atandı

0
155
scania-fedel
Şu anda Scania'nın Avrasya, Ortadoğu ve Afrika Bölge İcra Direktörü olan Stefano Fedel, Genel Müdür Yardımcısı ve Satış ve Pazarlama Başkanı olarak atandı.

Şu anda Scania’nın Avrasya, Ortadoğu ve Afrika Bölge İcra Direktörü olan Stefano Fedel, Genel Müdür Yardımcısı ve Satış ve Pazarlama Başkanı olarak atandı. Görevi hemen üstlenecek ve Scania’nın Başkanı ve CEO’su Christian Levin‘e rapor verecek.

Scania‘ya 1996 yılında katılan 1970 doğumlu Stefano Fedel, Trento Üniversitesi’nden mekanik uzmanlığı ile Malzeme Mühendisliği derecesine sahip.

Scania’ya başladığından beri, hizmetlerde çeşitli yönetici pozisyonlarında ve önce Scania Milano ve daha sonra Doğu Adriyatik Bölgesi’nde Genel Müdür olarak görev yaptı. 2016 yılında Avrasya, Ortadoğu ve Afrika Bölge İcra Direktörü olarak şu anki görevine başladı.

Başkan ve CEO Christian Levin, atamayla ilgili olarak “Stefano Fedel, yönetim ekibini daha da güçlendiriyor ve sürdürülebilir taşımacılıkta lider olarak Scania’nın gelişimine katkısını dört gözle bekliyorum. Hizmet alanındaki geçmişi, çözüm satışlarına odaklanmamızı daha da güçlendirecek ve müşteri etkileşimimizin dijitalleştirilmesi konusundaki deneyimi, Scania’nın devam eden dönüşümüne büyük değer katacak.” dedi.

Stefano Fedel, MAN Truck & Bus SE Başkanı ve CEO’su ve TRATON İcra Kurulu Üyesi olarak atanan Alexander Vlaskamp‘ın yerine geçiyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here