Start-stop araçlar için İnci Akü EFB Max Tigris

0
331
inci_GS_Yuasa_icra_Kurulu_Direktoru_Cihan_Elbirlik
İnci GS Yuasa İcra Kurulu Direktörü Cihan Elbirlik

İnci Akü, ileri teknolojiye sahip yenilikçi ürünleriyle sektörde fark yaratmaya devam ediyor. İnci Akü, yeni ürünü EFB Max Tigris ile yeni nesil start-stop araçlara yoğun şehir içi trafiğinde 3 kata kadar daha uzun ömür ve yüzde 10’a kadar daha fazla marş basma gücü sağlıyor. Yeni ürünün ana bayi temsilcilerine tanıtıldığı dijital lansman toplantısında konuşan İnci GS Yuasa İcra Kurulu Direktörü Cihan Elbirlik, “Start-stop araçlar için yenilikçi bakış açımızla tasarladığımız EFB Max Tigris ile çıtayı yükseltiyoruz. Otomotiv üreticilerinin ve araç kullanıcılarının yarınlarda oluşacak beklentilerine en doğru çözümleri sunmak için sektöründe öncü ürünler geliştiriyoruz.” dedi.

İnci Akü, Türkiye’de segmentinde bir ilk olan ve yüksek elektriksel tüketim ihtiyacı duyan yeni nesil start-stop araçlar için tasarlanan EFB Max Tigris’i gerçekleştirdiği dijital lansman toplantısı ile ana bayi temsilcilerine tanıttı. Moderatörlüğünü ünlü sunucu Ali Tınaz’ın üstlendiği dijital lansmana teknoloji ve bilim yazarı Serdar Kuzuloğlu konuşmacı olarak katıldı. Kuzuloğlu, katılımcılara yeni dünya ile değişen tüketici alışkanlıklarının yanı sıra yeni araç teknolojileri ve dijitalleşmeyi anlattı.

inciaku_EFB_MAX_TIGRIS
İnci Akü EFB Max Tigris

Yoğun trafikte dana fazla enerji

Yoğun şehiriçi trafiği ve araç dur-kalk koşullarında 3 kata kadar (İnci Akü Formul A Taurus’a göre) daha uzun ömür sağlayan EFB Max Tigris, yüzde 10’a kadar daha fazla (İnci Akü EFB Pantera’ya göre) marş basma gücü sunuyor. Labirent yapıya sahip yeni MAX-CAP özel tasarım sızdırmaz kapağıyla su kaybını minimize eden yeni ürünün geliştirilmiş pasta formülü ile güçlendirilen yüksek kaliteli plakaları da yoğun trafikte ekstra performans sunuyor.

“Sektörümüze değer katmaya devam ediyoruz

İnci GS Yuasa İcra Kurulu Direktörü Cihan Elbirlik, lansman toplantısında yaptığı konuşmada teknoloji ve Ar-Ge yatırımlarına hız kesmeden devam ettiklerini ve satış gelirlerinin yüzde 5’ini bu alandaki yatırımlara ayırdıklarını belirterek, “İnci Holding ve Japon GS Yuasa’dan aldığımız güçle sektörümüze, paydaşlarımıza ve tüketiciye değer katan yenilikçi bakış açımızın ürünü EFB Max Tigris ile bir ilke daha imza atmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Ar-Ge merkezimizde gerçekleştirdiğimiz çalışmaların sonucunda geçen yıl pazara ve tüketiciye İnci Akü’nün konvansiyonel üst segmentteki yeni ürün serisi Maxim A Gorilla’yı sunduk. Bu yıl yeni ürünümüz EFB Max Tigris ile çıtayı yükseltiyor ve start-stop segmentine yön veriyoruz. Otomotiv üreticilerinin ve araç kullanıcılarının yarınlarda oluşacak beklentilerine en doğru çözümleri sunmak için sektöründe öncü ürünler geliştiriyoruz.” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here