SOLUTRANS 2017’ye doğru

0
2314
Renault Trucks

SOLUTRANS 2017‘nin açılışına altı ay kala fuarın oldukça başarılı geçeceği belli olmaya başladı. 2015 yılındaki fuara göre, kiralanan alan miktarı yüzde 6, katılımcı sayısı ise yüzde 7 oranında arttı. Yüzde 28’ini yeni katılımcıların oluşturduğu fuar daha geniş bir yelpazeye ve daha uluslararası bir yapıya sahip olacak.

Tüm sektörlerden katılım

Yenilikçilik anlamında Avrupa’nın önder fuarlarından olan SOLUTRANS’a ticari taşıt üreticilerinin yanı sıra treyler ve yarı treyler üreticileri, hafif ve ağır ticari taşıtlar için üstyapı üreticileri, orijinal donanım üreticileri ve satış sonrası hizmet sağlayacıları katılacak. Yedi büyük küresel ağır ticari taşıt üreticisi olan DAF, Iveco, MAN, Mercedes, Renault Trucks, Scania ve Volvo fuarda yer alacaklarını bildirdiler. Fransız ve Avrupalı treyler ve yarı treyler üreticilerinin yanı sıra önde gelen hafif ticari taşıt üreticileri ve tedarikçileri de fuarda ürünlerini sergileyecekler.

Daha küresel

Uluslararası katılımcıların toplam katılımcılar içindeki oranı yüzde 22’ye ulaşırken, fuarda temsil edilecek 16 ülke arasında Almanya, Belçika, İtalya, İngiltere, Hollanda, İspanya ve Polonya da yer alacak.

Fuarda ilk kez bir Çin Pavyonu kurulurken, sürdürülebilir hareketliliğin gelişiminde yenilikçi bir rol oynayan İsveç için özel bir gün düzenlenecek.

Bölgesel bir kuruluş olan The Greater Lyon, kentiçi dağıtım konusunda İsveç ile yakın işbirliği yapıyor. Proje, farklı endüstriyel oyuncular arasında çevre ve performans arasında fayda sağlayacak organizasyonel gelişim konusunda en iyi deneyimi paylaşmayı amaçlıyor. Bu amaçla 22 kasım tarihindeki İsveç Günü’nde Fransa’nın İsveç Büyükelçisi Veronika Wand-Danielsson’un da katılımıyla İsveç Altyapı Bakanı Anna Johansson başkanlığındaki bir heyet fuarı ziyaret ederek özerk ve bağlantılı araçlar hakkındaki en son gelişmeler ve Fransız-İsveç işbirliği konusunda bilgi alacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz