Sektörün önde gelen firmaları “Birlikte Güçlüyüz” dedi

0
471
birliktegucluyuz-1
Türk kara nakliye sektörünün önde gelen firmalarının sahipleri ve sektör duayenleri ile eski başkanların bazıları bir araya gelerek sektörün güncel durumunu ve geleceğini konuştular.

Türk kara nakliye sektörünün önde gelen firmalarının sahipleri ve sektör duayenleri ile eski başkanların bazıları bir araya gelerek sektörün güncel durumunu ve geleceğini konuştular.

Bir süre önce UND yönetimine aday olan Birlikte Güçlüyüz’ Grubu‘nun davetiyle Cemile Sultan Korusu’nda öğle yemeğinde bir araya gelen, deneyimli ve etkin bazı firmaların sahipleri, sektörün durumu konusunda fikir alışverişinde bulundular ve izlenecek yol haritası konusunda fikir birliğine vardılar. Edinilen bilgiye göre yemekte sektörün güncel durumu, sorunları ve çıkış yolları konuşuldu. Bununla birlikte daha önce mart ayında yapılacağı açıklanan, ancak pandemi nedeniyle ertelenen UND Genel Kurul süreci de değerlendirildi. Henüz kesin tarih açıklanmamış olmakla birlikte pandemi şartları nedeniyle kasım ayında gerçekleştirilmesi beklenen Genel Kurul’da UND yönetiminde bir değişimin şart olduğu ve taze kana ihtiyaç duyulduğu vurgulandı. Bu bağlamda, sektörün tüm aktörleriyle temas edilerek, Birlikte Güçlüyüz Grubu‘nun desteklenmesi ve birliktelik çalışmalarının genişletilerek  hızlandırılması gerektiği konusunda tüm katılımcılarca ortak mutabakata varıldı.

birliktegucluyuz-2
Bir süre önce UND yönetimine aday olan ‘Birlikte Güçlüyüz’ Grubu’nun davetiyle Cemile Sultan Korusu’nda öğle yemeğinde bir araya gelen, deneyimli ve etkin bazı firmaların sahipleri, sektörün durumu konusunda fikir alışverişinde bulundular ve izlenecek yol haritası konusunda fikir birliğine vardılar.

Yemekli toplantıya Garip Sahillioğlu (Mars), Ahmet Musul (Ekol), Cumhur Erzurumluoğlu (Çobantur), Zahit Sağlık (Sağlık), Eyüp Bartık (Eyüp), Cemal Elmasoğlu (Elmas), İbrahim Hüner (Hüner), Edip Bakımcı (BKM), Erdal İlhan (Erdal İlhan), Hakan Bezginli (Murhak), Ali Çiçekli (ALC), Fevzi Çakmak (Plastnak), Caner Tan (TGL), Ahmet Kınacı (Sittnak), Engin Kırcı (Ares), Sedef Üçüncü (ARC), Doğan Yalçınkaya (KARE), Necmi Çoban (Roder Eski Başkanı), Tamer Dinçşahin (UND Eski Başkanı) ve Ruhi Engin Özmen (UND Eski Başkanı) katılım gösterdi.

birliktegucluyuz-4
Edinilen bilgiye göre yemekte sektörün güncel durumu, sorunları ve çıkış yolları konuşuldu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here