Seger Korna, Bursaspor’u destekliyor

0
404
Seger Yönetim Kurulu Başkan Vekili Selim Baykal

Avrupa’nın en büyük korna üreticilerinden biri olan ve Bursa’da ürettiği kornaları dünyanın dört bir yanına ihraç eden Seger, Bursa’nın Süper Lig’de mücadele eden futbol takımı Bursaspor ile sponsorluk anlaşması imzaladı.

Türkiye’de önder dünyada ise 70’ten fazla ülkeye ihracatı bulunan korna üreticisi Seger, bu yıl faaliyet gösterdiği şehrin Süper Lig’deki takımı Bursaspor’a destek veriyor. Seger, Bursaspor futbol A takımının 2 – 12 Ocak 2019 futbol sezonu devre arası Antalya kampında futbolcuların yanında yerini aldı.

Kampta Bursaspor TV’nin sahibi olduğu “Bursaspor Youtube” kanalında yayınlanmak üzere özel röportajlar, antrenman görüntüleri, programlar, canlı yayın ve özel içerik çekimleri gerçekleştiriliyor.

Bursalı bir firma olarak Bursaspor’a destek olmaktan mutluluk duyduklarını belirten Seger Yönetim Kurulu Başkan Vekili Selim Baykal, “Seger olarak Türk futbolunun daha da güçlenmesi için Anadolu takımlarına yapılan desteğin artması gerektiği düşüncesindeyiz. Bu nedenle Bursaspor ile yaptığımız işbirliği vesilesiyle Türk futboluna katkı sağlamak bizler için oldukça önem taşıyor.” şeklinde konuştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here