Schaeffler “endüstrinin en iyisi” seçildi

1
1432

Endüstri dergisi “MM MaschinenMarkt” sanayide öne çıkan inovasyonları, “Endüstrinin En İyisi Ödülü” ile bu yıl ikinci kez onurlandırdı. Schaeffler, Endüstri 4.0 kategorisinde, duyargadan buluta iletişimi sağlayan teknolojisi ile “Endüstrinin En İyisi 2017 Ödülü”nün sahibi oldu.

Almanya’da haftalık olarak yayınlanan 40 bin tirajlı MM MaschinenMarkt dergisi, “Endüstrinin En İyileri“ni seçti. Kazananlar 16 Şubat gecesi Wuerzburg’daki Vogel Convention Center’da düzenlenen galada ödüllerini aldılar. SchaefflerEndüstri 4.0” kategorisinde ödüle layık görüldü. Schaeffler, geliştirdiği Machine Tool 4.0 ile duyargadan buluta, mevcut teknolojinin yeni dijitalleştirilmiş bileşenlerle ağ iletişimi kurmasını sağlayan yenilikçi teknolojisi ile ödülün sahibi oldu.

Endüstrinin En İyisi 2017” ödüllerinin (Best of Industry Award 2017) kazananları hem jüri değerlendirmesi hem de online yapılan okuyucu anketi ile belirlendi. Jüride, MM editoryal ekibinin yanı sıra endüstri ve Ar-Ge’den uzmanlar da yer aldı. Adaylar teknolojik yenilik kriterine ek olarak sanayiye, çevreye ve topluma fayda kriterleri de temel alınarak değerlendirildi. Jüri değerlendirmesi yüzde 40 etkili olurken, okuyucu oylaması sonuçlarda yüzde 60 etkili oldu. Dergi okuyucuları 11 bin oy kullandı. Almanya’nın en büyük sektörel yayın grubu Vogel Business Media tarafından yayınlanan ve 2016’da 125’inci yılını kutlayan MM MaschinenMarkt, üretim sektöründe eğilimleri takip etmek isteyen karar vericiler için çok önemli bir bilgi ve iletişim platformu. 12 ülkede yayınlanan dergi, toplamda altı milyonluk tiraja sahip.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz