RS Otomotiv Grubu, bayramda depremzede çocuklarla buluştu

0
358
RS-OG-23-Nisan
RS Otomotiv Grubu, bu zor günlerde deprem bölgesindeki çocukların yarasını bir nebze de olsa hafifletebilmek ve yüzlerini güldürebilmek için AİP (Acil İhtiyaç Projesi Vakfı) ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ve Ramazan Bayramı’nda onlara sürpriz yaptı. Depremde en fazla yıkımın gerçekleştiği bölgelerden olan Antakya ve İskenderun’daki çocuklar ile buluşan RS Otomotiv Grubu çalışanları, birçok etkinlik düzenledi.
Renault Trucks

Depremin yaşandığı ilk günden itibaren tüm imkanlarını bölgeye seferber eden RS Otomotiv Grubu, depremzede çocuklara bayram coşkusunu yaşatabilmek adına yola çıktı. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda Antakya ve İskenderun’da depremden etkilenen çocuklar ile bir araya gelen ekip, etkinlikler ve hediyelerle geleceğin mimarlarının gülümsemesine vesile oldu.

Yüzlerindeki gülümseme bizler için her şeye bedel

RS Otomotiv Grubu ekibi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda “önceliğimiz depremzede çocuklarımız” diyerek İskenderun ve Antakya’yı ziyaret ederken, RS Otomotiv Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Ünaldı, “Yaşanan deprem hepimizi derinden etkiledi. Yaraları sarmak adına tüm imkanlarımızı seferber etmeye gayret ediyoruz. Çocuklar bizlerin geleceğidir. Bu yaşanan felakette çocuklar bizim her zaman önceliğimiz oldu. Çocuklarımıza bayram sevincini, birlik ve beraberliğini bir parça olsun yaşatabildiysek ne mutlu bize. Onların yüzlerindeki gülümseme bizler için her şeye bedel.” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz