Rigorent, www.gunlukotokirala.com ile işbirliği yapıyor

0
437
Araç kiralama platformu www.gunlukotokirala.com ile işbirliğine giden Rigorent, müşterilerine artık gunlukotokirala.com üzerinden de hizmet verecek.

Türkiye asistans sektörünün önder şirketi Tur Assist’in bireysel araç kiralama markası Rigorent, gerçekleştirdiği işbirlikleri çerçevesinde otomobil kiralayacak müşterileri ile arasındaki mesafeyi kısaltmaya devam ediyor. Bu kapsamda araç kiralama platformu www.gunlukotokirala.com ile işbirliğine giden Rigorent, müşterilerine artık gunlukotokirala.com üzerinden de hizmet verecek. Anlaşma kapsamında, araç kiralamak isteyen kullanıcılar, Rigorent marka araçlarını www.gunlukotokirala.com internet sitesi üzerinden kolayca kiralayabilecekler.

İspanyol Mapfre Asistencia’nın Türkiye şirketi olarak yol yardımdan seyahat acentasından sağlık sigortasına kadar farklı alanlarda toplam 6 bini aşkın hizmet birimi ile müşterilerinin hayatını kolaylaştıran Tur Assist’in bireysel araç kiralama markası Rigorent, gerçekleştirdiği işbirliklerine bir yenisini daha ekledi. Bu kapsamda, araç kiralama platformu www.gunlukotokirala.com ile işbirliğine giden Rigorent, araç kiralamak isteyen potansiyel müşterilere artık gunlukotokirala.com üzerinden de hizmet verecek. Anlaşma kapsamında, araç kiralamak isteyen kullanıcılar, Rigorent markasının araçlarını www.gunlukotokirala.com internet sitesi üzerinden kolayca kiralayabilecekler. Türkiye genelinde faaliyet gösteren şubelerinde, kolay ve uygun fiyatlarla araç kiralama hizmeti sunan Rigorent, 2019 yılında daha geniş kullanıcı kitlelerine ulaşmayı amaçlıyor. Her yıl pazarın büyüme oranının üzerinde büyüyen Rigorent, sektörde hizmet veren önemli markalardan biri olma hedefi ile yolunda emin adımlar ile devam ediyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here