Renault ve Dacia’ya Felis Ödülleri

1
1403

Renault ve Dacia, reklam ve pazarlama sektöründeki etkili çalışmaların ödüllendirildiği Felis Ödülleri’nde bir büyük ödül ile birlikte toplamda 14 Felis ve 12 başarı ödülünün sahibi oldu.

Renault, dünyada bir ilk olan “Getir” işbirliği ile Mobil kategorisinde büyük ödülü elde etti. Bu uygulama ile Renault, test sürüşü talep edenleri dakikalar içinde Megane Sedan ile istedikleri adreste buluşturdu. Aynı proje Dijital, Marka Deneyimi ve Aktivasyon, Dönüştüren Pazarlama Etkisi ve Medya kategorilerinde 10 Felis ve 4 başarı ödülüne layık görüldü.

Dijital kategorisinde “Kara Değil Kara Geçilen Cuma (Black Friday)” çalışması ile iki başarı ödülünün sahibi olan Renault, “Getir” işbirliği kamuoyu duyurusu ile bir başarı ödülü elde etti.

Film kategorisinde ise Megane Sedan ‘Beklenmedik ol’ çalışması ile bir Felis ödülünün sahibi Renault olurken; DaciaHakkını Ver’ çalışması ile bir başarı ödülüne layık görüldü.

Dacia, Marka Deneyimi ve Aktivasyon kategorisinde “Duster Roadshow” ile bir başarı ödülü aldı. Medya kategorisinde ise “Kadınlar Günü’nde Kalıpları Kır” çalışması ile Renault; “Teknolojinin Hakkını Veren Duster Roadshow” organizasyonu ile Dacia birer başarı ödülünün sahibi oldu.

Ayrıca Dacia, ilk 100 “Duster e-ticaret” çalışması ile Dönüştüren Pazarlama Etkisi kategorisinde bir Felis, bir başarı olmak üzere toplam iki ödül kazandı. Radyo kategorisinde “Duster Çok Doğal” çalışması ile bir Felis ve bir başarı ödülü elde etti.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz