Range Rover Velar showroomlarda

0
22
Range_Rover_Velar__1_
Land Rover, aralık ayında geçerli olmak üzere Range Rover Velar’da 400.000TL’ye 12 ay %0 faiz finansman seçeneği sunuyor.

Borusan Otomotiv’in Türkiye distribütörü olduğu Land Rover, aralık ayında geçerli olmak üzere Range Rover Velar’da 400.000TL’ye 12 ay %0 faiz finansman seçeneği sunuyor. 2.0 lt 180 BG ve 240 BG dizel motor seçenekleriyle tercih edilebilen Range Rover Velar, Borusan Otomotiv Land Rover yetkili satıcılarında tutkunlarını bekliyor. Land Rover’ın Online Rezervasyon Platformu üzerinden  stokta olan renk ve donanım özelliklerine göre  incelenebilen Range Rover Velar, onlinesatis.landrover.com.tr adresinden rezerve de edilebiliyor. Ayrıca bu platform üzerinden Range Rover Velar ile ilgili merak edilen detaylar Online Video Chat ile anlık olarak sorulabildiği gibi, arzu edildiğinde müşteri temsilcisi ile görüntülü olarak da görüşülebiliyor.

Range_Rover_Velar__3_
Range Rover Velar’da kabinde hava değişimlerini farkeden Hava Kalite Sensörü ile birlikte daha hijyenik ve ferah bir ortam sağlayan Hava İyonizer Teknolojisi de sunulan özellikler arasında yer alıyor.

Lüks SUV anlayışını değiştirdi

Göz alıcı görünümü ve kesintisiz tasarım çizgisini vurgulayan gizli kapı kollarıyla dikkatleri üzerine çeken Range Rover Velar, sadelik felsefesi üzerine geliştirildi. Range Rover Velar, segmentinde standartları yeniden belirlerken aynı zamanda teknolojik detayları ile de ön plana çıkıyor. Range Rover Velar’da kabinde hava değişimlerini farkeden Hava Kalite Sensörü ile birlikte daha hijyenik ve ferah bir ortam sağlayan Hava İyonizer Teknolojisi de sunulan özellikler arasında yer alıyor.

Hafif alüminyum gövde mimarisi ile üretilen Range Rover Velar, öncü süspansiyon teknolojileri ile her arazide yol almak için mükemmel bir temel oluşturuyor. Range Rover Velar, yenilikçi teknolojilerini, genlerinden gelen off-road özellikleri ile çok iyi bir şekilde birleştiriyor.

Range_Rover_Velar__2_
2.0 lt 180 BG ve 240 BG dizel motor seçenekleriyle tercih edilebilen Range Rover Velar, Borusan Otomotiv Land Rover yetkili satıcılarında tutkunlarını bekliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here