Prometeon ve GreenRoad işbirliği anlaşması imzaladı

0
469
Prometeon-proservices
Yeni “PRO Drive” çözümü, Prometeon PRO-Services yelpazesini zenginleştirecek.

Yeni “PRO  Drive” çözümü, Prometeon PRO-Services yelpazesini zenginleştirecek.

Prometeon Lastik Grubu, filo sürücülerinin güvenliği ve operasyonel verimliliklerini azamiye çıkaran çözümler alanında önder tedarikçilerden GreenRoad ile bir ortaklık anlaşması imzaladı.

Yeni anlaşma, GreenRoad’un filo yönetimi ve telematik sektöründeki bilgi birikimini ve uzmanlığını temel alan yeni bir çözüm olan “PRO  Drive”ın eklenmesiyle Prometeon’un PRO-Services filo hizmetleri yelpazesini zenginleştirmesini sağlayacak.

PRO Drive, filolara sürücülerinin davranışlarını iyileştirmelerinde yardım edecek. Bunun sonucunda yakıt tüketiminde önemli oranda tasarruf sağlanacak ve kaza oranında yaşanacak azalma ile Toplam Sahiplik Maliyeti’nde (TCO) yeni bir seviyeye ulaşılacak.

greenroad-driver-safety
GreenRoad Technologies; kapsamlı sürücü güvenliği, operasyon yönetimi ve filo performans çözümleri alanında öncü bir tedarikçi.

Prometeon, PRO Drive’ı Avrupa’da 2020 başlarından itibaren giderek artan bir şekilde sunacak, daha sonra kademeli olarak dünya çapında ygulamaya sokacak.  

Prometeon Küresel Kamyon Hizmetleri & Ticari Pazarlama Başkanı Alain Versace, konuyla ilgili şu değerlendirmeyi yaptı: “GreenRoad ile bu ortaklık, dünya çapında müşterilerimize GreenRoad’un önder filo performans yönetimi çözümünü sunmamızı sağlayacak. Bu, Prometeon’un müşterilerini günlük işlerine uyguladığı en yeni teknolojiler ile destekleme taahhüdünün bir başka kanıtıdır.

GreenRoad Technologies CEO’su David Ripstein ise şunları söyledi: “Bu anlaşma, GreenRoad’un stratejik ortaklarla yeni pazarlara girme stratejisi ile son derece uyumlu. Her iki şirketin teknolojileri arasında güçlü bir sinerji var ve Prometeon’un müşterilerine değer katmak için birlikte çalışacak olmaktan dolayı gurur duyuyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here