Prometeon Türkiye, yeni iş ortaklarını Procampus Programı’na dahil etti

0
945

Prometeon Türkiye, aralarına yeni katılan iş ortaklarını ProCampus Programı’na aldı. İki gün süren program kapsamında temel lastik bilgilerinden, yenilikçi filo ve müşteri yaklaşımına kadar birçok konuda eğitimler gerçekleşti

Pirelli endüstriyel lastiklerinin üreticisi Prometeon Türkiye, 2017 yılında bünyesine katılan iş ortakları için ProCampus’te eğitim ve gelişim programı gerçekleştirdi. 2017 yılında Prometeon ailesine katılan 32 yeni iş ortağı için planlanan programın ilki ocak ayında gerçekleşti. 14 yeni iş ortağından 16 katılımcının olduğu programda Pirelli’nin yenilikçi endüstriyel ve ticari lastik portföyü ve Prometeon Türkiye’nin filolara yönelik sunduğu hizmetler anlatıldı.

Prometeon Türkiye, 2017 yılında bünyesine katılan iş ortakları için ProCampus’te eğitim ve gelişim programı gerçekleştirdi.

Etkinliğin ilk günü Prometeon Türkiye Fabrika Direktörü Hakan Yalnız’ın açılış konuşması ile başladı. Gün boyu süren eğitimlerde yeni katılan bayilere Prometeon hakkında genel bilgilerin yanı sıra temel lastik bilgileri, şirketin yenilikçi filo ve müşteri yaklaşımı gibi konular anlatıldı. Programın ikinci günü ise Prometeon Türkiye İnsan Kaynakları Müdürü Begüm Onar’ın Prometeon’un Sürdürülebilirlik Raporu sunumu ile başladı. Öğleden sonraya kadar süren etkinlikte, fabrika turu ve iş güvenliği eğitimi sonrasında kaplama sürecine ilişkin de paylaşım yapıldı.

Prometeon Türkiye, Rusya, Orta Asya ve Kafkaslar Ticaret Direktörü Gökçe Şenocak konuya ilişkin olarak, Prometeon Türkiye olarak müşterilerimizin rekabet avantajına katkı sağlamak ve onların maliyetlerini düşürecek şekilde lastik işlerini yönetmelerine yardımcı olmak ana amacımızdır. Bu kapsamda ProCampus bünyesinde iş ortaklarımızla birlikte müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru anlamaya ve hızlı çözüm üretmeye odaklanıyor, eğitim ve gelişim programları tasarlıyoruz. 14 yeni iş ortağımıza yönelik gerçekleştirdiğimiz eğitim ile aramıza yeni katılan iş ortaklarımıza ürün ve hizmetlerimizi detaylıca aktardık, müşteri deneyimimizi ve gelişimimizi artırmaya yönelik eğitimler gerçekleştirdik. Prometeon olarak hedefimiz sektöre lastik profesörlerini ProCampus’ten yetiştirmektir.” dedi.

2017 yılında Prometeon ailesine katılan 32 yeni iş ortağı için planlanan programın ilki ocak ayında gerçekleşti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz