Prometeon Türkiye, atölye çalışmalarına devam ediyor

0
1228

Pirelli marka endüstriyel lastiklerin üreticisi Prometeon Türkiye, Denizli ve İstanbul’da filolarla atölye çalışmaları gerçekleştirdi. Bu çalışmalarda filoların araçları incelenip, onlara yönelik çözümler hakkında bilgiler paylaşıldı.

Pirelli endüstriyel lastiklerinin üreticisi Prometeon Türkiye, 21 23 Kasım tarihleri arasında Denizli’de yer alan Sertel Lojistik, Zafer Kargo ve Cengizhan Lojistik ile İstanbul’da yer alan Altur ve Özbaylar’ı ziyaret ederek atölye çalışmaları gerçekleştirdi. Firmaların bulunduğu yerlerde gerçekleştirilen saha çalışmalarında filolara ait araçlar ve operasyon koşulları analiz edilerek, çözüm önerilerine ilişkin bilgi paylaşıldı.

Filo çözümleri ile müşterilerin lastiklerinden en yüksek verimi almalarına destek olmak için FleetMobile, FleetCube ve FleetTech gibi yenilikçi hizmetler sunan Prometeon Türkiye, bu hizmetlerle filoların ana işlerine odaklanmalarını sağlıyor. Saha ziyaretleri ile müşterilerinin her zaman yanında olduğunu gösteren Prometeon Türkiye, bu ziyaretlerde şirket görüş ve stratejilerini paylaşmanın yanı sıra operasyonel anlamda da müşterilerine destek sunuyor.

Denizli’de gerçekleştirilen atölye çalışmalarının şirket için önemine dikkat çeken Prometeon Türkiye Ticaret Direktörü Gökçe Şenocak, Prometeon Türkiye olarak müşterilerimizin rekabet avantajına katkı sağlamak ve onların maliyetlerini düşürecek şekilde lastik işlerini yönetmelerine yardımcı olmak ana amacımızdır. Bu kapsamda müşterilerimize sunduğumuz çözümlerimizi onları yerlerinde ziyaret ederek yaptığımız atölye çalışmaları ile kendilerine deneyimletiyoruz. Müşterilerimizin ana işlerine odaklanmalarını sağlayacak lastik hizmet çözümlerimizi pek çok değerli filoya ev sahipliği yapan Denizli ve İstanbul’da gerçekleştirdiğimiz atölye çalışması ile aktarmış olmaktan ve aldığımız geridönüşlerden çok memnun kaldık. Bu sene dördüncüsünü gerçekleştirdiğimiz bu etkinliğimizi, önümüzdeki yıl farklı illerde devam ettireceğiz. dedi.

Sertel Lojistik, Prometeon Türkiye’nin ziyaret ettiği firmalar arasındaydı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz