Pirelli’den ücretsiz lastik sigortası

0
1302
Renault Trucks


Gerçekleştirdiği kampanya ve çalışmalarla tüketicilerinin hayatını kolaylaştırmaya devam eden Pirelli, ücretsiz olarak sunduğu lastik sigortası hizmetiyle sektörde bir ilke daha imza attı.

Sadece teknolojileriyle değil, gerçekleştirdiği kampanyalarla da tüketici dostu bir yaklaşım sergileyen Pirelli, lastik sektöründe bir ilke daha imza attı. ‘Tyrelife Lastik Sigortası’ ile tek seferde 17” jant ve üzeri dört adet otomobil, SUV veya hafif ticari taşıt lastiği alan özel araç sahiplerinin lastiklerinden bir tanesi delinme, çarpma veya yangından kaynaklanacak hasarlara karşı altı ay geçerli olacak şekilde ücretsiz olarak sigortalanıyor.

Ücretsiz sigorta hizmetinden faydalanmak isteyen araç sahipleri www.pirelli.com.tr’de belirtilen ölçü ve adette otomobil, SUV veya hafif ticari taşıt lastiği almalarının ardından, yine Pirelli’nin internet sayfasını ziyaret ederek veya 444 4 705 no’lu hattan kayıt yaptırarak, fatura tarihinden itibaren altı ay süreyle sigorta hizmetinden faydalanabiliyor. Tyrelife Lastik Sigortası, diş derinliği 5 mm üzerinde olan ve üretildiği araç için kullanılan lastikleri; kaldırıma veya başka bir engele çarpma, delinme veya yanma sonucu tamiri mümkün olmayacak derecede gerçekleşen hasarlara karşı bire bir aynı veya muadil ölçü ve desende yenisiyle değiştiriyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz