PACCAR 10 PPM Kalite Ödülü kazananları açıklandı

0
398
Peterbilt-579-Kenworth-T680-DAF-XG-plus-Trucks-and-PACCAR-MX13-Engine
PACCAR 10 PPM Kalite Ödülü kazananları açıklandı
Renault Trucks

PACCAR, PACCAR’ın 10 PPM kalite standardını geçen veya PACCAR’a sevk edilen her milyon bileşen için 10 kusurlu parça standardını yakalayan tedarikçilerine yıllık olarak ödül veriyor. Ödülü kazanmak için tedarikçilerin ayrıca müşteri desteği ve sürekli iyileştirme konusunda zorlu kriterleri karşılaması gerekiyor. 2022 için PACCAR, yüksek kalite seviyesine ulaştığı için 5 kıtada 34 ülkede 453 tedarikçisini ödüllendiriyor.

PACCAR Kaliteden Sorumlu Başkan Yardımcısı Daryl Simon, “PACCAR’ın 10 PPM tedarikçileri, PACCAR’ın müşterilerine sektördeki en yüksek kaliteli ürünleri ve nakliye çözümlerini sağlama taahhüdüne istinaden, 2022’de de olağanüstü kaliteye ulaştı ve bunu sürdürdü.” dedi.

PACCAR Başkan Yardımcısı Darrin Siver ise şunları söyledi: “PACCAR’ın en büyük tedarikçileri, zorlu bir yılı etkin bir şekilde yönetirken yeni ürün ve süreç teknolojilerine yatırım yapmaya devam etti. PACCAR, güçlü tedarikçi ortaklıkları geliştirmeye devam ediyor ve bu tedarikçileri 10PPM kalite seviyesine ulaştıkları için takdir etmekten ve kutlamaktan gurur duyuyor.

2022 yılı için dünya çapındaki PACCAR 10PPM ödülü kazananlarının listesine www.paccar.com adresinden ulaşılabiliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz