Özmer Uluslararası Nakliye’ye DAF

0
63
bursaagurvasita-ozmer
Özmer Uluslararası Nakliye, Bursa Ağır Vasıta'dan 6 adet DAF XF 480 SSC çekici alarak filosunu güçlendirdi.

Uluslararası Nakliye alanında hizmet veren İstanbul’un öncü lojistik firmalarından Özmer Uluslararası Nakliye, 6 adet DAF XF 480 SSC çekici alarak filosunu güçlendirdi.

Araçlarını Bursa bölge bayisi Bursa Ağır Vasıta A.Ş.‘den teslim alan firma yetkilisi Ömer Öztürk, yaptığı açıklamada DAF araçlarını, sağlamlık, uzun motor ömrü, yakıt performansı ve toplam sahip olma maliyetlerini göz önünde bulundurarak tercih ettiklerini belirtti. Yatırımlarının süreceğini de sözlerine ekleyen Öztürk, Bursa Ağır Vasıta A.Ş.‘nin hizmetinden memnun olduklarını da sözlerine ekledi.

Bursa’da gerçekleşen teslimat törenine Özmer Uluslararası Nakliye Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Öztürk’ün yanı sıra Genel Müdür Emre Öztürk ve Hukuk Danışmanı Mert Öztürk ile Bursa Ağır Vasıta A.Ş Genel Müdürü Ahmet Uğur ve Bölge Satış Sorumlusu Fahri Bayram katıldı.

Görüşlerini dile getiren Bursa Ağır Vasıta A.Ş. Genel Müdür Ahmet Uğur, Özmer Nakliyat a teşekkür ederek, yatırımlarının ülkemiz ve şirketlerimiz için hayırlı olmasını diledi. Uğur, yeni yıl ile birlikte Bursa’da DAF için plaza yatırımlarının tamamlanacağını ve müşterilerine çok daha kaliteli hizmet vereceklerini dile getirdi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here