“Otomotiv Perakendiciliğinde Sadakat” OYDER Kongresi’nde masaya yatırılacak

0
1478

Otomotiv Yetkili Satıcıları Derneği’nin (OYDER) her yıl gerçekleştirdiği Otomotiv Kongresi, bu yıl 5 Nisan 2017 tarihinde İstanbul’da düzenlenecek.

Otomotiv Perakendeciliğinde Sadakatin Gücü” temasıyla düzenlenecek kongrede Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi ve Koç Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ali Koç da konuşmacı olarak yer alacak.

Kongrede Garanti Bankası Genel Müdürü Ali Fuat Erbil’in “Geleceğin Dünyasında Sadakatin Önemi” konusunda yapacağı konuşmanın ardından “Geleceğin Dünyasında Sadakatin Önemi ve Başarılı Sadakat Uygulamaları ve Gelecek Beklentileri” konusunda düzenlenecek panele Verona Üniversitesi’nden Leonardo Buzzavo ile J.D. Power Başkan Yardımcısı Charles Mills katılacak.

Kongrede ayrıca Türkiye Otomotiv Gazetecileri Derneği Başkan Yardımcısı Emre Özpeynirci’nin moderatörlüğünde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş. CEO’su Ali Haydar Bozkurt, Renault Mais Genel Müdürü ve CEO’su Berk Çağdaş ve Anadolu Grubu Otomotiv Grup Başkanı Bora Koçak’ın katılımıyla düzenlenecek panelde “Otomotiv Perakendeciliğinde Beklentiler” konusu tüm yönleriyle ele alınacak.

OYDER Yonetim Kurulu Baskani Z. Alp Gülan

Alp Gülan: “Geleceğe Hazırlanmalıyız

Otomotiv Yetkili Satıcıları Derneği (OYDER) Başkanı Z. Alp Gülan, kongrenin otomotiv yetkili satıcılık müessesesinin her açıdan geleceğe hazırlanması gerektiğinin altını çizerek, “Burada sadakat öne çıkıyor. Otomotiv Perakendeciliğinde Sadakatin Gücü’nü her yönüyle ele alacağımız kongremiz, sektörümüze yeni bir bakış açısı kazandıracaktır.” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz