Otokar’dan Silivri Motorlu Taşıtlar Kooperatifi’ne 5 adet KENT LF

0
1747
Otokar_Silivri_Motorlu_Tasitlar_Kooperatifi
Otokar, son teslimatını S.S. 115 No’lu Silivri Motorlu Taşıtlar Kooperatifi’ne gerçekleştirdi.

Otokar, halk otobüsü alanında iddiasını sürdürüyor. Kullanıcı beklenti ve ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlayıp ürettiği Kent LF otobüsü ile sektörde fark yaratan Otokar, yeni teslimatını S.S. 115 No’lu Silivri Motorlu Taşıtlar Kooperatifi’ne gerçekleştirdi. Basamaksız alçak girişi, geniş iç hacmi, düşük işletme giderleri ve dayanıklılığı ile eşsiz bir konfor sunan 5 adet Kent LF, düzenlenen törenle hizmet vermeye başladı.

Koç Topluluğu şirketlerinden Otokar, şehiriçi otobüs alanında teslimatlarına hız kesmeden devam ediyor. Toplu taşımacılıkta kullanıcı beklentilerine göre üretim gerçekleştirerek araçlarında konfor, güvenlik ve ekonomiyi bir arada sunan Otokar, son teslimatını S.S. 115 No’lu Silivri Motorlu Taşıtlar Kooperatifi’ne gerçekleştirdi.

Yeni otobüslerin satışı, Otokar bayisi Atalay Otomotiv tarafından gerçekleştirilirken, Türkiye’nin yanı sıra pek çok ülkede milyonlarca yolcuyu üst düzey konforla taşıyan Otokar Kent LF‘lerin teslimat töreni S.S. 115 No’lu Silivri Motorlu Taşıtlar Kooperatifi garajında gerçekleşti. Törene Mavi Marmara A.Ş. Yönetiminden Tarık Demir, Hakan Çetin, Rahmi İşcen, Tekin Recepoğlu, Silivri Motorlu Taşıtlar Kooperatifi Başkanı Bülent Akbaş, Atalay Otomotiv Satış Müdürü Emre Atalay, Otokar Otobüs Bölge Satış Yöneticisi Sebahattin Yılmaz, araç sahipleri Mehmet Cahit Kuş, Çağlar Aygören, Memduh Hüner ve Seğit Feyzi Eroğlu katıldı. Törende Mehmet Cahit Kuş, teknik özellikleri, donanımı, satış sonrası hizmetleri, düşük yedek parça ve işletme maliyetleriyle tüm beklentilerini karşılaması sebebiyle Otokar’ın Kent LF otobüslerini tercih ettiklerini belirtti.

Otokar KENT LF

İç ve dış modern görüntüsü, çevreci motoru, başarılı yol tutuşunun yanı sıra ekonomik olmasıyla da ön plana çıkan Kent LF, düşük işletme giderleriyle de kullanıcısına her daim maliyet etkin çözümler üretmesini sağlıyor. Güçlü kliması ile her mevsim ferah yolculuk vadeden araç, ABS, ASR, disk frenler ve kapılarda sıkışmayı önleyici sistemiyle maksimum güvenlik sunuyor. Basamaksız girişi ve tam alçak tabanı, engelli yolcuların erişimine sağladığı kolaylık ve geniş iç hacmi ile yolculara modern ve eşsiz bir konfor sunan Otokar Kent LF, sahip olduğu özelliklerle Türkiye’de ve yurt dışında şehir içi toplu taşımacılıkta büyük beğeni topluyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz