Otokar Doruk T, Bulgaristan yollarında

0
2645

Otokar’ın ürettiği ve Avrupa’da Vectio T ismi ile satışa sunulan Doruk T, artık Bulgaristan’da da şehirlerarası otobüs taşımacılığında kullanılacak. Yurtdışındaki başarılarına devam eden Otokar, ana pazarları Fransa, Almanya, İspanya ve İtalya dışında Orta ve Doğu Avrupa ülkelerindeki operatörlerin de tercihi oluyor. Otokar, son olarak Bulgaristan’da 20 yılı aşkın süredir şehirlerarası otobüs taşımacılığının önderleri arasında yer alan Etap Adress’e 10 adet Otokar Doruk T teslim etti.

Teslimat töreninde konuşan Otokar Ticari Araçlar Uluslararası Satış ve Pazarlama Müdürü Hakan Bubik, Bugün, Etap Adress’in vizyoner bakış açısı, Otokar’ın pazar ihtiyaçlarına ve müşteri isteklerine yönelik esnek çözüm üretebilme kabiliyetiyle Bulgaristan’da taşımacılık sektöründe bir ilki gerçekleştirdik. Avrupa’da büyük ilgi gören Doruk T araçlarımızı bundan böyle Bulgaristan yollarında da görecek olmanın memnuniyetini yaşıyoruz.” dedi.

Yükselen yolcu beklentilerine uyum sağlayabilmek için Doruk T’leri tercih ettiklerini kaydeden Etap Adress yetkilileri, yeni aldıkları araçların Sofya’dan hareketle Varna, Burgaz, Kırcaali ve Haskovo başta olmak üzere ana hatlarda sefere çıkacağını dile getirdiler.

Şirket hali hazırda günde 30’dan fazla seferle Bulgaristan’da şehirlerarası taşımacılık hizmeti veriyor. Doruk T’ler küçük otobüslere göre yüksek yolcu sığası ve konforu sunarken; büyük otobüslere kıyasla düşük işletme maliyetleri sağlıyor. Bu sayede Doruk T, şehirlerarası taşımacılık yapan otobüs şirketlerinin en büyük sorunlarından biri olan doluluk oranının düştüğü mevsimlerde ideal çözüm oluyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz