OSS Olağanüstü Seçimli Genel Kurul toplantısı gerçekleştirildi

0
1846

Otomotiv Satış Sonrası Ürün ve Hizmetleri Derneği’nin Olağanüstü Seçimli Genel Kurul toplantısı 21 Aralık 2017 tarihinde Ataşehir Grand Sheraton İstanbul Oteli’nde gerçekleştirildi. OSS üyelerinin oyları ile yeni Yönetim ve Denetleme Kurulu Üyeleri’nin belirlendiği toplantı, demokratik bir ortamda, birlik ve beraberlik mesajları ile geçen bir genel kurul oldu.

Derneğin 23 yıllık tarihinde ilk kez iki liste ile seçime gidilirken, oy hakkı bulunan 105 firmadan, 100’ünün katıldığı oylama yaklaşık iki saat sürdü. Oyların sayılması ve seçimin tamamlanmasının ardından birbirlerini tebrik eden taraflar sektöre birlik ve beraberlik mesajı verdi. Her iki tarafın da bütünleştirici olarak derneğin ve sektörün geleceği için çalışmalarına devam edeceklerini açıklamaları günün anlam ve önemine işaret etti.

Görev dağılımını ilk kurul toplantısında belirleyecek olan Otomotiv Satış Sonrası Ürün ve Hizmetleri Derneği‘nin yeni Yönetim Kurulu üyeleri Abdullah Yavuz( Schaeffler), Adem Tülümen (Ada Group), Rıza Şahin (Hıdırusta Otomotiv), Serdar Aslan (Ferdinand Bilstein TR), Ziya Özalp (Martaş Otomotiv), Anıl Yücetürk (Maysan Mando), Burak Şener (Şener Oto), Halit Başbuğ (Başbuğ Otomotiv), Mutlu Peksaygılı (Canlı Otomotiv), N. Hakan Ataoğuz (Ekol Otomotiv)’dan oluşurken, Denetleme Kurulu Üyeleri’nde ise Aziz Kahya (Genel Oto), Hüseyin Muratoğlu (MA-PA), Kadri Öztürk (Orjin Otomotiv), Erdoğan Kesmen (ASG Otomotiv), Faruk Bilginoğlu (Rotaş), Mehmet Korkmaz (Mega-Tek Otomotiv) isimleri yer aldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz