OPET’ten çocuklar için “Masal İstasyonu”

0
320
Opet
OPET Mobil Uygulaması üzerinden erişilebilen masallarla yolculuklar artık çok daha neşeli! OPET, çocuklara yolculuklarını daha keyifli hale getirmek için özel hazırladığı "Masal İstasyonu" projesiyle akaryakıt dağıtım sektöründe yine bir ilke imza atıyor.
Renault Trucks

Akaryakıt dağıtım sektörünün en sevilen ve en güçlü markası OPET, sektörde bir ilki gerçekleştirerek “Masal İstasyonu” projesini hayata geçirdi. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan OPET, bu proje ile araçla yapılan yolculukların hem çocuklar hem de anne-babalar için daha konforlu hale gelmesini hedefliyor. Çocuklara özel geliştirilen “Masal İstasyonu”ndaki eğitici ve eğlendirici masallar sayesinde minik yolcular daha keyifli zaman geçirebilecekler.

Masallar OPET Mobil Uygulaması’nda ücretsiz

3-12 yaş arası çocuklara yönelik hazırlanan ve toplam 159 masalın dinlenebildiği ‘Masal İstasyonu‘nda aile, arkadaşlık, doğa, duygusal, eğitici, eğlenceli, hayvanlar, maceracı, merak uyandıran, müzik, tarih ve uzay kategorilerinde masallarla çocuklara zengin içerikler sunuluyor.

Bir tıkla Masal İstasyonu’na erişiliyor

Masalları dinlemek için kullanıcıların OPET Mobil Uygulaması‘na giriş yaparak “Masal İstasyonu” seçeneğini tıklamaları yeterli oluyor. Masal İstasyonu, OPET’in çocuklara yönelik başlattığı projelerin ilk fazını oluşturuyor. İlerleyen süreçte farklı uygulamalarla da çeşitlenmeye ve gelişmeye devam edecek olan bu proje ile OPET, çocukların yolculuklarda sıkılmaması için benzersiz bir hizmet sunmuş oluyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here