Opet ile CarrefourSA’dan yeni kampanya

0
1585
Renault Trucks

Türkiye’nin akaryakıt markası Opet, CarrefourSA ile yaptığı işbirliği ile müşterilerine 15 TL’ye kadar yakıt puan hediye ediyor.

Opet, CarrefourSA ile yaptığı işbirliğiyle, müşterilerine avantaj sunan yeni bir kampanya başlattı. 20 Kasım tarihine kadar tüm CarrefourSA marketlerinde CarrefourSA Kart ile tek seferde 100 TL ve üzeri alışveriş yapanlar; kampanyaya kısa mesaj ile dahil olduklarında 10 TL, Opet mobil uygulaması katılımında ek olarak 5 TL olmak üzere toplam 15 TL yakıt puan kazanıyor.

Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin 30 Kasım 2017 tarihine kadar aralarında birer boşluk bırakarak Carrefoursa – cep telefonu numarası – plaka – şifre” yazıp, 6738’e kısa mesaj ile göndermeleri yeterli oluyor. Kısa mesaj katılımında kullanılacak şifreler, CarrefourSa kasa fişlerinin altına basılı olarak veriliyor. Kısa mesaj ile kampanyaya katılanların cep telefonlarına Opet tarafından 10 TL yakıt puan yükleniyor. Kısa mesaj gönderimine ek olarak 5 TL daha yakıt puan kazanabilinmesi için Opet mobil uygulamasında kullanılacak şifre gönderiliyor. Opet mobil uygulamasındaki ilgili alana şifreyi girenlerin cep telefonlarına 5 TL’lik yakıt puan daha yükleniyor. Yakıt puanlar, kampanyaya dahil Opet istasyonlarında tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri benzin veya motorin alışverişlerinde geçerli oluyor. Aynı cep telefonu numarası ile kampanyaya sadece bir kez dahil olunurken, yakıt puanlar, 15 Aralık 2017 tarihine kadar kullanılabilecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz