Ofses Turizm’e 15 adet Novo Lux midibüs

0
760
Ofses_Turizm_Teslimat
Anadolu Isuzu, taşımacılık hizmetleri alanında söz sahibi şirketlerden biri olan Ofses Turizm'e 15 adet Novo Lux midibüs teslimatını yetkili satıcısı Enke Otomotiv ile birlikte gerçekleştirdi.

Anadolu Isuzu, belediyeler başta olmak üzere toplu ulaşım ve taşıma hizmeti veren işletmelere yönelik filo satışlarını peş peşe yaptığı teslimatlarla sürdürüyor. Anadolu Isuzu’nun yetkili satıcılarından Enke Otomotiv, İstanbul’un önde gelen taşımacılık şirketlerinden Ofses Turizm’e 15 adet Novo Lux midibüs satışını gerçekleştirdi. Her zaman Isuzu kalitesi ve sağlamlığını tercih eden Ofses Turizm, 2018 yılında 15 adet Novo Lux’u filosuna dahil etmişti. Düşük yakıt tüketimi, konforu ve satış sonrası hizmetlerden aldığı memnuniyetten dolayı son tercihiyle birlikte toplam Novo Lux sayısını 30 adete yükseltti.

Araçların teslimatı için Ofses Turizm, Anadolu Isuzu ve Enke Otomotiv yetkilileri 7 Ekim 2022 Cuma günü Anadolu Isuzu Şekerpınar fabrikasında bir araya geldiler. Geniş katılımlı teslimat törenine Ofses Turizm’den Yönetim Kurulu Başkanı Metin Sesli, İcra Kurulu Üyesi Emirhan Şahinoğlu ve Genel Müdür Hakan Gedik, Okyanus Kolejleri İcra Kurulu Üyesi Furkan Özbey, Genel Müdür Lokman Demiray, Genel Müdür Yardımcısı Bekir Mazman ve Isuzu Enke Bayi sahibi Kerim Civelek’in yanı sıra Anadolu Isuzu Ticari Fonksiyonlar Grup Direktörü Hakan Kefoğlu, Yurt İçi Satış Direktörü Yusuf Teoman, Otobüs Satış Müdürü Murat Küçük, Bayi Kanalı Yöneticisi Ferhat Sancaklı ve Bayi Kanalı Sorumlusu Emin Günışık katıldı.

Faaliyetlerine 2004 yılında personel ve öğrenci taşımacılığı sektöründe başlayan Ofses Turizm, bugün tahditli ve tahditsiz taşımacılık alanındaki tecrübesiyle özellikle okul servisi alanında profesyonel bir kadrolaşmaya sahip olarak Türkiye’nin 16 ilinde 67 Kampüs’ de 30.000 öğrenciye servis hizmeti sağlıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz