NISSAN efsane modellerini tüketicilerle buluşturdu

0
1216
nissan-heritage-01
NISSAN, Yokohama'daki genel merkezde açtığı halka açık sergi alanı ile şirketin zengin klasik otomobil koleksiyonundan seçilen efsane modellerini sergilemeye başladı.

NISSAN, Genel Merkezi’nin Tokyo’dan Yokohama’ya taşımasının onuncu yıldönümünde Yokohama’daki Genel Merkezi’nde Kültürel Miras Alanı’nın açılışını gerçekleştirdi.

NISSAN, Yokohama’daki genel merkezde açtığı halka açık sergi alanı ile şirketin zengin klasik otomobil koleksiyonundan seçilen efsane modellerini sergilemeye başladı.

NISSAN, açılış etkinliklerinin bir parçası olarak, belirli bir süreyle zamana damga vurmuş efsane 19 modelini vitrine çıkardı. Şirketin zengin tarihinden geleceğe uzanan yolu vurgulamak üzere sergilenecek ilk araçlar ise Skyline Sport, Silvia ve Datsun 14 Roadster.

Ziyaretçilerin NISSAN’ın kültürel mirası hakkında bilgi edinebilecekleri rahat bir ortam sunan yeni Kültürel Miras Alanı, NISSAN’ın zengin tarihini ve süregelen müşteri odaklılığını vurgulamasına katkıda bulunacak. NISSAN’ın kimliğiyle ve tarihiyle bağlantılı özgül temaları ve konuları tanıtacak.

nissan-hertitage-02
NISSAN, açılış etkinliklerinin bir parçası olarak, belirli bir süreyle zamana damga vurmuş efsane 19 modelini vitrine çıkardı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here