Michelin, BF Goodrich kamyon lastiklerini yeniledi

0
796
bf-goodrich-01
BF Goodrich, 150’nci yıldönümünü Cross Control 2 lastikleriyle kutluyor.

Dünyanın en büyük lastik üreticisi Michelin’in markası BF Goodrich, 150’nci yıldönümünü Cross Control 2 lastikleriyle kutluyor. İnşaat kategorisi için üretilen yeni lastikler, kullanıcısına her türlü zeminde sağlamlık ve yüksek performans sunuyor.

Dünyanın en büyük lastik üreticisi Michelin’in, bu yıl 150’nci yıldönümünü kutlayan markası BF Goodrich, Cross Control 2 lastikleri ile kamyon lastikleri kategorisini yeniliyor. İnşaat ürün gamına yönelik olarak tasarlanan lastikler, kullanıcılara tüm zorlu yol ve hava şartlarında sağlamlık ve yüksek performans sunuyor.

CrossControlS2_Oblique
BFGoodrich Cross Control S2.
CrossControl_D2_blique
BFGoodrich Cross Control D2

Sağlamlık, performans ve uzun ömürlü kullanım

Avrupa’daki BFGoodrich fabrikalarında üretilen Cross Control 2 lastikleri, 3PMSF işareti ile karlı koşullar dahil olmak üzere her türlü zemin ve ortamda sağlamlık ve çekiş gücü kazandırıyor. Sağlamlık ve yüksek performansı bir arada sunan lastikler, aynı zamanda diş açılabilme ve kaplanabilme özelliği sayesinde BFGoodrich Cross Control D2 lastikleri için yüzde 25’ten başlayan ve BFGoodrich Cross Control S2 lastikleri için de yüzde 40’a varan uzun ömürlülük sunarak kullanıcıların maliyetlerini önemli oranda düşürüyor.

bf-goodrich_Copie_mi
BFGoodrich fabrikalarında üretilen Cross Control 2 lastikleri, 3PMSF işareti ile karlı koşullar dahil olmak üzere her türlü zemin ve ortamda sağlamlık ve çekiş gücü kazandırıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz