Mercedes-Benz’den yayımsız bir gelecek

0
345
Mercedes-Benz-EQV
Mercedes-Benz EQV

Mercedes-Benz, 10-22 Eylül 2019 tarihleri arasında gerçekleşecek 2019 Uluslararası Frankfurt Otomobil Fuarı’nda (IAA), mobilitenin geleceğine ışık tutan sürdürülebilir çözümlere odaklanacak. Otomobilin mucidi, farklı dünya tanıtımlarıyla mobilite çözümleri tasarlamaya ve sunmaya devam ederek iddiasını güçlendiriyor. Bu amaç doğrultusunda tamamen yeniden tasarlanan Mercedes-Benz fuar standı, müşteri odaklı yapısıyla dikkat çekecek.

Mercedes-Benz-Uluslararasi-Otomobil-Fuari-(IAA)
Mercedes-Benz, 2019 Frankfurt Otomobil Fuarı’nda birçok farklı dünya prömiyerine ev sahipliği yapacak.

Dünya prömiyerleri: Yenilikçi kavram otomobil ve şarj edilebilir hibritler

Mercedes-Benz, 2019 Frankfurt Otomobil Fuarı’nda birçok farklı dünya prömiyerine ev sahipliği yapacak. Standda yeni bir kavram otomobilin dünya tanıtımı yapılacak. Söz konusu yeni kavram otomobil, Mercedes-Benz’in yeni ürün ve teknoloji markası EQ’nun esnek, müşteri odaklı ve sürdürülebilir vizyonunu gözler önüne serecek. Bunun yanında, Mercedes-Benz’in yeni şarj edilebilir A- ve B-Serisi hibrit otomobilleri ve tamamen elektrikli seri üretim sürümüyle EQV modeli de ilk kez sergilenecek. Bunun dışında yeni GLB ise ilk kez uluslararası bir fuarda ziyaretçilerin beğenisine sunulacak. Şehiriçi mobilitenin öncüsü smart ise elektrikli şehiriçi modelinin en güncel halini ilk kez Frankfurt’ta gözler önüne serecek. Affalterbach merkezli marka Mercedes-AMG tarafından geliştirilen kompakt SUV modelin performans sürümü olan yeni GLB 35 4MATIC de performanslı sürüş dünyasına yeni giriş seviyesini oluşturacak.

Mercedes-AMG-GLB-35-4MATIC
Mercedes-AMG GLB 35 4MATIC

Meet Mercedes” kapsamında çok özel workshoplar

Önceki senelerde de gerçekleşen ve büyük beğeni toplayan “Meet Mercedes” etkinliğinin odak noktasını, Mercedes-Benz Otomobil ve Hafif Ticari Araçlar’ın ürün ve marka felsefesini geniş bir şekilde anlatan, beş farklı workshop ve kapsamlı bir stant turu oluşturuyor. Mercedes-Benz Otomobil Pazarlama ve Satış Grubu Başkanı ve Daimler AG Yönetim Kurulu Üyesi Britta Seeger, geleceğin satış koşullarını ve yeni geliştirilen stant kavramını aktarırken bir başka workshop’ta ise Grup Araştırma ve Mercedes-Benz Otomobil Grubu Ar-Ge’den Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Markus Schäfer, katılımcılara sektörün değişme sürecinden bahsedecek ve Ar-Ge bölümünün hedeflerini paylaşacak.

Mercedes-Benz-Plug-in-Hybrid-A-250-e-&-Mercedes-Benz-Plug-in-Hybrid-B-250-e
Yeni şarj edilebilir A- ve B-Serisi hibrit otomobiller

Mercedes-Benz Otomobil Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Sajjad Khan, mobilitenin geleceği ve CASE stratejisine uyum hakkında konuşacak. Uygunluk ve Hukuk Yönetiminden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Renata Jungo Brüngger bir başka workshop’ta Daimler’de yapay zekânın kullanımına ilişkin ilkeleri ilk kez kamuoyu ile paylaşacak. Mercedes-Benz Otomobil Üretim ve Tedarik Zincirinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Jörg Burzer ise Mercedes-Benz Otomobil ve HTA’nın üretim geleceği hakkında bilgi verecek.

İlk basın günü olan 10 Eylül, Türkiye saati ile sabah saat 10.20’de başlayacak olan Mercedes-Benz basın toplantısını, Mercedes me media: https://media.mercedes-benz.com/iaa2019 adresi üzerinden canlı olarak izlemek mümkün.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here