Megane eVsion’dan tamamen yeni Megane E-Tech Electric’e

0
206
New_Renault_MEGANE_E_TECH_Electric_pre_production
CMF-EV platformunda üretilen tamamen yeni Megane E-Tech Electric, 160 kw (217 bg) elektrikli motora ve WLTP verilerine göre 450 km’ye kadar sürüş menzili sağlayan 60 kwh batarya grubuna sahip.
Renault Trucks

Sıfır emisyona giden yolda önemli bir kilometretaşı niteliğindeki Renault eWays etkinliklerinde gösterilen Megane eVsion, Renault’nun C segmentinde elektrikli araçlara yönelik ilk adımının habercisiydi. Konseptten Megane E-Tech Electric modeline dönüşen otomobil ile Renault, A segmentinde Twingo E-Tech Electric ve B segmentinin en çok satanı Zoe’den oluşan elektrikli binek otomobil gamını güçlendiriyor.

CMF-EV platformunda üretilen tamamen yeni Megane E-Tech Electric, 160 kw (217 bg) elektrikli motora ve WLTP verilerine göre 450 km’ye kadar sürüş menzili sağlayan 60 kwh batarya grubuna sahip. MeganE (telaffuzu: “megan e”) olarak da adlandırılan otomobil nihai siluetiyle tanıtılırken, Renault mühendisleri bu yaz yollarda 30 adet üretim öncesi otomobili kullanacak.

Douai fabrikasında üretilen tüm üretim öncesi otomobillerde özel bir Renault Design deseni yer alacak. Yeni ve ikonik Renault logosunun çizgilerinden oluşan bu tasarım, göz kamaştırıcı bir kamuflaj yaratıyor.

New_Renault_MEGANE_E_TECH_Electric_pre_production-01
Douai fabrikasında üretilen tüm üretim öncesi otomobillerde özel bir Renault Design deseni yer alacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz