Marcopolo, Gana’ya ilk Paradiso Yeni G7 1600 LD otobüsü ihraç ediyor

0
655
marcopolo-Paradiso-1600-LD-1-Africa
Marcopolo, eylülde Gana’ya ilk Paradiso Yeni G7 1600 LD otobüsü teslim ediyor.

Marcopolo, eylül ayında Gana’ya ilk Paradiso Yeni G7 1600 LD otobüsü teslim ediyor. Araç ülkenin yönetimi tarafından satın alındı ve başkent Accra’da parlamento üyelerinin taşınmasında kullanılacak. Aracın özellikleri arasında dezenfeksiyon için UV-C ultraviole ışıklı tuvalet ve girişteki merdivenlerde ve tuvalet yanında el dezenfektanı dispenserleri ile Marcopolo’nun BioSafe çözümleri de yer alıyor.

Marcopolo Uluslararası İş Birimi Yöneticisi Ricardo Portolan, konuyla ilgili olarak “Bu tedarik, Gana’ya ihraç edilen ilk model olmasının yanı sıra BioSafe çözümleriyle donatılan bir başka araç olması ve ayrıca markanın Afrika kıtasındaki güçlü varlığını göstermesi açısından çok önemli. Pandemide bile satışlar yüksekti ve Brezilya’daki fabrikalardaki üretim seviyesine katkıda bulundu.” dedi.

marcopolo-Paradiso-1600-LD-Africa
Marcopolo´nun BioSafe çözümleri ile donatılan araç ülkenin parlamento üyelerinin taşınmasında kullanılacak.

Gana Parlamentosu’na tedarik edilen Paradiso Yeni G7 1600 LD, Scania K 360B 6×2 şasisi üzerine üretiliyor. 14 metre uzunluğundaki otobüs, 46 yolcu için USB girişli yarı yatar koltuklara, tam ayırma duvarına, DVD ve monitor ile ses ve video sistemine, bagaj rafına, bardak tutuculara, baş üstü bagaj raflarına, perdelere ve elektronik hat tabelasına sahip. Araç ayrıca yemek ısıtmak için fırını, kahve makinası ve 55 litrelik buzdolabı bulunan tam bir mutfak, Valeo CC355 iklimlendirme sistemi, kablosuz internet ve sürücü için mikrofon ile donatılıyor.

Paradiso Yeni G7 1600 LD; yüksek konfor, yüksek güvenlik ve yüksek bir gelişmişlik ölçütü ile yolculara en iyi seyahat deneyimini sunmak için tasarlandı. Marka, Afrika kıtasında teknolojik gelişmişliği ve geniş ve yumuşak kol dayanaklarına ek olarak baş ve boyun bölgesinde hafızalı sünger kullanımı ile yolculara daha fazla konfor ve ergonomi sunan yarı yatar koltuklar gibi ince düşünülmüş geliştirmeleri ile tanınıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here