Marcopolo, Ekvador pazarında varlığını güçlendiriyor

0
456
marcopolo-Cooperativa-Loja_1
Brezilyalı üretici Marcopolo, Cooperativa Loja’ya iki yeni otobüs teslim etti.

Ekvador’daki en büyük karayoluyla yolcu taşımacılığı işletmecisi olan Cooperativa de Transportes Loja, filosunu iki yeni Marcopolo Paradiso New G7 1800 çift katlı otobüs ile yeniledi. Araçlar, şirketin ulusal ve uluslararası hatlarında konforu ve gelişmişliği artırmaya katkıda bulunacak.

Scania K460 B 8×2 şasisi üzerine üretilen 15 metrelik iki yeni Paradiso New G7 1800 çift katlı otobüs, 9 inçlik kişisel ekranlar ve ısıtmalı Valeo CC430 P3 iklemlendirme ile 180 derece yatabilir yatar koltuklar ile 26 yolcu taşıma sığasına sahip. Daha fazla rahatlık ve güvenlik için araçlar, bir yayın sistemi, üç izleme kamerası, alt katta bir tuvalet, her iki katta bir buzdolabı ve kahve makinesi ve sol ön tarafta yardımcı sürücü için bir kabin ile donatılıyor.

marcopolo-Cooperativa-Loja_2
Paradiso New G7 1800 çift katlı otobüsler, 9 inçlik kişisel ekranlar ve ısıtmalı Valeo CC430 P3 iklemlendirme ile 180 derece yatabilir yatar koltuklar ile 26 yolcu taşıma sığasına sahip.

Marcopolo Uluslararası İş Birimi Yöneticisi José Luís Moraes Goes, konuyla ilgili şu yorumu yaptı: “Ekvador’daki bazı operatörler, COVID-19 salgınından kaynaklanan sorunlara rağmen, yolcularına güvenli ve konforlu bir yolculuk sağlamak için yeni birimlere yatırım yapmaya karar verdi.

Çoğunluğu Marcopolo modellerinden oluşan 146 son teknoloji otobüsü ile Cooperativa de Transportes Loja, Ekvador’daki en büyük taşımacılık şirketi. Şirket Ekvador halkına verimli yolcu taşımacılığı sunmak için 1961 yılında kuruldu. 2012 yılında işletmeci, müşterilerine ve yolcularına sunduğu rekabet avantajları nedeniyle Brezilya markasından ilk araçları satın alarak filosunu yenilemek için sürekli bir program başlattı. Filoda Marcopolo’nun  Viaggio 1050, Paradiso 1200 ve yeni teslim alınan Paradiso 1800 DD modelleri bulunuyor.

marcopolo-Cooperativa-Loja_3
Daha fazla rahatlık ve güvenlik için araçlar, bir yayın sistemi, üç izleme kamerası, alt katta bir tuvalet, her iki katta bir buzdolabı ve kahve makinesi ve sol ön tarafta yardımcı sürücü için bir kabin ile donatılıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here