MANN+HUMMEL çalışanları ve aileleri bir araya geldi

0
1410

MANN+HUMMEL çalışanları ve aileleri, 6 Mayıs 2017 Cumartesi günü Doğa Çiftlik Evi’nde düzenlenen Aile Günü’nde bir araya geldi. Aileleriyle keyifli bir gün geçirmenin mutluluğunu yaşayan MANN+HUMMEL çalışanları, her yaş grubuna hitap eden etkinliklerle de gönüllerince eğlendiler.

Aileler çalışma alanlarını görme şansı yakaladı

Ailelerin geniş katılım sağladığı organizasyonda, hem iş arkadaşları hem de aileleriyle keyifli bir gün geçiren MANN+HUMMEL çalışanları, güne TOSB’da bulunan fabrikada başladı. Ailelerine çalışma alanlarını gösterme fırsatı bulan çalışanlar, üretim süreçleri ve yaptıkları işler ile ilgili ailelere bilgi verdi. Bununla birlikte çalışanların çocuklarının hazırladığı “İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği” konulu resim sergisi fabrika ziyareti esnasında gezildi.

Hem çocuklar hem de büyükler eğlendi

Çocuklarını yüz boyama ve oyun parkı gibi faaliyetlerle eğlendiren MANN+HUMMEL çalışanları, büyükler için kurulan langırt, penaltı becerisi, üç boyutlu simülatör ve tavla etkinliklerine katılarak eğlenceli bir gün geçirdiler. Gün sonunda turnuva kazananları, kupalarını Fabrika Müdürü Ersin Çömeközekin ve  İnsan Kaynakları Müdürü Yusuf Samgan’ın elinden aldılar.

MANN+HUMMEL, keyifli organizasyonlarına devam edecek

Mutlu çalışanların, firma adına yarattığı değerin önemine inanan MANN+HUMMEL, birlik ve beraberliği pekiştiren bu organizasyonlarına ilerleyen dönemlerde yer vermeye devam edecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz