Leyland, fabrika çıkışlı üstyapıya sahip 10 bininci DAF kamyonu üretti

0
1211
Hallam_Express_receives_keys_of_10,000th_DAF_truck_with_as-factory_PACCAR_body-1500
Hallam Express Genel Müdürü David Simpson (solda),10 bininci PACCAR üstyapılı yeni kamyonun anahtarını Leyland Trucks Genel Müdürü Brennan Gourdie'den (sağda) aldı.

Leyland Trucks, Birleşik Krallık’taki üretim tesisinde özel bir üretim hattında fabrika çıkışlı 10 bininci “PACCAR üstyapı” modelini üretti. Bu; kapalı, aerodinamik kapalı ve tenteli üstyapıların tasarımını, üretimini ve montajını içeren fabrika çıkışlı üstyapı programı için önemli bir kilometre taşı oldu.

Kamyon üreticileri arasında benzersiz bir teklif olan PACCAR üstyapı programı, DAF LF ve CF model serilerindeki 4×2 kamyonlarda elde edilebiliyor. Kraliyet Postası gibi önde gelen müşteriler, 2007’de sunulmaya başlanan bu fabrika çıkışlı üstyapı programından faydalanıyorlar.

Bu fabrika çıkışı programı farklı uzunluk, yükseklik ve genişlik, arka kamyon lifti ve ışıklandırma gibi pek çok seçeneğe sahip kapalı, aerodinamik kapalı ve tenteli üstyapı sürümlerini içeriyor. Sunulan seçenekler arasında aracın tamamen boyanması ve logo vb. uygulamalardan kapsamlı araç cilasına kadar müşteriye özel gereksinimler de bulunuyor.

DAF_builts_its_10,000th_truck_with_as-factory_body-1500
Leyland Trucks, Leyland fabrikasında 10 bininci fabrika çıkışlı PACCAR üstyapıyı üretti. Kamyon, Sheffield’da yerleşik Hallam Express’e teslim edildi.

10 bininci araç olan tenteli üstyapıya sahip 12.0 tonluk DAF LF 180 Birleşik Krallık Sheffield’daki taşıma şirketi Hallam Express‘e teslim edildi. Hallam Express Genel Müdürü David Simpson, konuyla ilgili yaptığı açıklamada “DAF bayimiz aracılığıyla üstyapılı aracın teknik özelliklerini belirleme ve bu aracı satın alma olanağından son derece memnunuz. Fabrika çıkışlı üstyapı çözümü mükemmel kaliteyi sağlıyor ve tedarik süresini önemli ölçüde kısaltıyor. Bu, gerçek bir tek noktadan alışveriş hizmeti.” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz