LeasePlan, ikinci CarNext.com merkezini İzmir’de açtı

0
310
CarNext.com-izmir-Showroom
LeasePlan yatırımı CarNext.com, Türkiye’deki ikinci kavram showroomunu İstanbul Acıbadem’in ardından İzmir Gaziemir’de hizmete açtı.

Özenle seçilmiş yüksek kaliteli ikinci el araçların sunulduğu LeasePlan yatırımı CarNext.com, Türkiye’deki ikinci kavram showroomunu İstanbul Acıbadem’in ardından İzmir Gaziemir’de hizmete açtı. Yeni showrooma, o an showroomda bulunmayan ama CarNext.com internet sitesinde yer alan araçlar da talep doğrultusunda getirilebilecek. CarNext.com İzmir Showroom açılışına özel olarak ağustos ayı sonuna kadar ikinci el aracını bu showroomdan satın alan kişilere, 250 TL tutarında yakıt kartı hediye edilecek.

Hizmet olarak araç, filo kiralama ve ikinci el pazarlarında dünya önderi olan LeasePlan, güvenilir ikinci el araç satış ve uzun dönem kiralama platformu CarNext.com’a yatırım yapmaya devam ediyor. Bu kapsamda, ilk CarNext.com showroom kavramını geçtiğimiz yıl İstanbul Acıbadem’de hayata geçiren LeasePlan, yeni showroomunu İzmir Gaziemir’de açtı. Talep doğrultusunda o an fiziksel olarak showroomda yer almayan ama CarNext.com internet sitesinde yayınlanan araçlar da getirilebilecek. Açılışa özel olarak ağustos ayı sonuna kadar ikinci el aracını CarNext.com İzmir Showroomu’ndan alan kişilere, 250 TL tutarında yakıt kartı hediye edilecek.

Turkay-Oktay
LeasePlan Türkiye Genel Müdürü Türkay Oktay

Yeni showroomlar açmayı planlıyoruz

CarNext.com’da sunulan yüksek kaliteli ve genç araçları yerinde görmek isteyenlere özel olarak tasarlanan CarNext.com showroom kavramının, otomobil kullanıcıları tarafından sevilen bir satış sistemi haline geldiğini belirten LeasePlan Türkiye Genel Müdürü Türkay Oktay, “CarNext.com’da showroom yatırımlarımızla güçlenmeye devam ediyoruz. Müşterilerimizden aldığımız geri bildirimler çok olumlu. CarNext.com yeni bir marka olmasına rağmen kaliteli ikinci el araçlara yüksek bir talep olduğunu görüyoruz. Güçlü ve yenilikçi dijital altyapımızın yanında, İstanbul’un ardından İzmir’de açtığımız yeni tesisimiz ile CarNext.com markamızın yapısını güçlendirmeye ve müşterilerimize geniş yelpazede kaliteli araçlar sunmaya devam edeceğiz.” dedi.

CarNext.com
CarNext.com

CarNext.com’dan seç, showrooma gelsin

Sunulan tüm ikinci el araçların tüm bakım geçmişi ve bilgilerinin şeffaf bir şekilde yer aldığı CarNext.com, 14 gün içerisinde iade garantisi ve herkes için sabit fiyat sunmasıyla ikinci ele yepyeni bir soluk getiriyor. Bununla beraber CarNext.com üzerinden beğendiği bir aracı yakından görmek isteyen kullanıcılar, İstanbul veya İzmir’deki showroomlara ilgilendikleri aracın transfer edilmesini isteyebiliyor. Öte yandan stokta bulunmayan bir ikinci el araç için CarNext.com üzerinden talep oluşturulup, araç stoklara girdiği anda da doğrudan bildirim alınabiliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here