Lastikcim.com ve Euromaster’dan yeni işbirliği

0
8
Euromaster
Türkiye'nin dijital lastikçisi Lastikcim.com, otomotiv servis hizmetlerindeki ağını genişletmek üzere Euromaster ile güçlerini birleştirdi.

Lastikcim.com, Euromaster‘ın 60 yıllık Avrupa otomotiv tecrübesiyle güçlerini birleştirerek, müşterilerine bir tıkla ulaşabilecekleri zengin ve profesyonel çözümler sunuyor. Lastikcim.com, ziyaretçilerine kesintisiz bir alışveriş deneyimi ve geniş bir ürün yelpazesi vaat ediyor. Lastikcim.com Kurucu Ortağı ve Genel Müdürü Ahmet Erkan ve Euromaster Türkiye Genel Müdürü Guillaume Wisselmann‘ın imzaladığı anlaşmayla, Türkiye’nin dört bir yanındaki Euromaster servis noktaları, Lastikcim.com müşterilerine uçtan uca dijital deneyim için kapılarını açıyor.

Euromaster’ın Türkiye’deki güçlü servis noktaları artık Lastikcim.com’un müşteri odaklı hizmet anlayışıyla birleşerek, lastik değişiminden araç bakımına kadar geniş bir hizmet ağı sunacak. Türkiye genelindeki servis noktaları ve uzman hizmet ağı ile lastik servisi, araç bakım hizmeti, ücretsiz araç check-up’ı gibi çok sayıda hizmeti benzersiz müşteri deneyimi ile sunan Euromaster, Michelin Grubu‘nun Avrupa’daki lastik ve araç bakım servisi olarak hizmet veriyor.

Lastikcim.com ve Euromaster arasındaki işbirliğinin, e-ticaret ve otomotiv sektöründe önemli bir adım olduğunu belirten Ahmet Erkan, “Euromaster ile olan stratejik işbirliğimiz, bizim lastik endüstrisine getirdiğimiz dijitalleşme vizyonununun en önemli adımlarından biri. Bu işbirliği, sektördeki yerimizi daha da sağlamlaştırıyor ve bize, tüketicilerin ihtiyaç duyduğu yüksek kalitede hizmetleri sunma konusunda önemli avantajlar sağlıyor. Euromaster’ın tecrübesi ve yaygın servis ağıyla güçlerimizi birleştirerek, lastik sektöründe dijitalleşmeyi daha da ileri taşıyoruz. Bu işbirliğiyle; sadece lastik satışı ve montaj hizmeti sunmakla kalmayıp aynı zamanda müşterilerimize kapsamlı araç bakım hizmetleri ve ücretsiz araç check-up’ları gibi değerli ek hizmetler de sunarak müşteri deneyimini kapsamlı bir boyuta taşıyacağız. Sonuç olarak, Lastikcim.com ve Euromaster işbirliği, Türkiye lastik sektöründe yepyeni bir dönüm noktası. Bu işbirliği, müşteri memnuniyetini maksimize ederken, her iki şirketin de büyüme ve inovasyon yolculuğunda kritik bir rol oynuyor. Dijitalleşme ve müşteri odaklı yaklaşımımızla, sektördeki liderliğimizi pekiştirmeyi ve müşterilerimizin karşısına sürekli yeni ve geliştirilmiş hizmetlerle çıkmayı hedefliyoruz.” diye konuştu.

Euromaster ve Lastikcim.com’dan online işbirliği

Lastikcim.com ile imzaladıkları stratejik iş birliğinin önemine değinen Euromaster Türkiye Genel Müdürü Guillaume Wisselmann ise “Euromaster olarak, Michelin Grubu çatısı altında ülkemizde 50 ilde 150’den fazla servis noktasıyla lastik ve araç bakımı hizmeti veriyoruz. Euromaster’ın Lastikcim.com ile yaptığı bu işbirliği, geleneksel lastik servis noktaları hacmimizin yanında online platformlara verdiğimiz önemin de en büyük kanıtı. Lastikcim.com ile yaptığımız bu işbirliği ile Türkiye’de faaliyet gösterdiğimiz 12 yıl boyunca dijitalleşme yardımıyla servis noktalarımıza yeni trafik kanalları oluşturarak yaptığımız çalışmaları daha da ileriye taşıyoruz.” dedi.

Türkiye’nin dijital lastikcisi Lastikcim.com Kurucu Ortağı ve Genel Müdürü Ahmet Erkan ve Euromaster Türkiye Genel Müdürü Guillaume Wisselmann’ın imzaladığı işbirliği anlaşması Türkiye genelinde belirli Euromaster hizmet noktalarında geçerli olacak. Avrupa’da 17 ülkede 2 bin 400 servis noktası ile Türkiye’de ise 50 ilde 157 servis noktası ile hizmet veren Euromaster’ın, Türkiye’deki servis noktalarının Lastikcim.com montaj ve bakım noktaları arasına katılmasıyla Euromaster, online kanallı stratejik işbirliğine de imza atmış oldu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz