Krone, swap body ve kuru yük kasası üretimini ikiye katlıyor

4
407
Krone, swap body ve kuru yük kasası üretimini ikiye katlıyor.

Değiştirilebilir sistemlere ve Dry Liner treylerlere olan yüksek pazar talebine bağlı olarak Krone, Herzlake fabrikasındaki üretim sığasını önemli oranda artıracak. Genel Müdür Bernhard Brüggen’in açıkladığı gibi önümüzdeki bir buçuk yılda üretim sayısı iki kat artarak 25 bin adedin üzerine çıkacak. Bernhard Brüggen, konuyla ilgili olarak şunları söyledi: “Herzlake’de otomatik parça üretimini devreye alarak bu ürün atağının temellerini zaten atmıştık. Swap Body sistemlerimiz ve Dry Liner treylerlerimiz birçok yenilikçi yük sabitleme çözümü ile yüksek kaliteli ürünler ve bu nedenle pazarda yüksek talep görüyor. Bunun bir kanıtı olarak swap body’lerde pazar payımız yaklaşık yüzde 70. Buna ek olarak, online ticaretin artmasıyla birlikte talepte önemli bir artış var.

Yatırım atağı kapsamında yoğun otomasyon kurulumunun ve robot üretim sistemlerinin bir parçası olarak tüm ürün yelpazesi gözden geçirildi. Bu sadece kaliteyi yükseltmek için değil, aynı zamanda müşteri faydasını da artırmak için önemliydi.

Herzlake fabrikasında Krone, çelik swap body’ler, tenteli swap body’ler, kutu yarı treylerler ve hızlı dağıtım ve kurye dağıtımı için CEP araçlar üretiyor. Araç donanımında tüm müşteri talepleri dikkate alınıyor. Herzlake fabrikasının katodik dip boyama (KTL) tesisinde 16 metre uzunluğunda, 3.2 metre yüksekliğinde ve 2.6 metre genişliğindeki çelik iskeletler tek bir parça olarak kaplanabiliyor. Herzlake fabrikasının toplam alanı ise yaklaşık 352 bin metrekare.

4 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here