Kentiçi otobüsleri için Prometeon “MC01” serisi

0
638
prometeon-MC01
Prometeon, şehiriçi otobüsleri için “MC01” serisi lastikleri sundu.

Dünyanın endüstriyel lastik odaklı tek şirketi olan ve Pirelli marka premium endüstriyel ve ticari lastiklerin lisanslı üretimini yapan Prometeon, “MC01serisi lastikleri ile şehiriçinde en uzun mesafeleri kateden otobüslerin tercihi olacak. “MC01” lastikleri dayanıklılık, uzun ömür ve güvenlik özellikleri ile öne çıkıyor.

Artırılmış taşıma kapasitesi 

Bir önceki nesline göre taşıma kapasitesi yaklaşık yüzde 6 artan seri, şehiriçi taşımacılık yapan 6 lastikli bir otobüste 1400 kilograma kadar artırılmış  yolcu/yük taşıma kapasitesi sunuyor. “MC01” lastikleri aynı zaman güvenli bir sürüşü de garanti ediyor.

Pirelli-MC01_01
Kauçuk hareketini azaltmak için yenilikçi merkezi sırt geometrisine sahip olan “MC01” serisi, düşük dönme direnci ve yüksek kilometre performansı ile dikkat çekiyor.

Yüksek kilometre performansı

Kauçuk hareketini azaltmak için yenilikçi merkezi sırt geometrisine sahip olan “MC01” serisi, düşük dönme direnci ve yüksek kilometre performansı ile dikkat çekiyor. Yakın sırt blokları düşük dönme direnci sağlarken, gürültü seviyesini de en aza indirgiyor.

Taşları tahliye etmek ve karkasın hasar görmesini önlemek için özel olarak tasarlanan bir kanal geometrisine de sahip olan seri M+S ve 3PMSF (kar tanesi) etiketlemesine de sahip. Bu sayede kullanıcılarına 4 mevsim kısa fren mesafesi, yüksek güvenlik ve çekiş gücü sunuyor.  

pirelli-MC01
Bir önceki nesline göre taşıma kapasitesi yaklaşık yüzde 6 artan seri, şehiriçi taşımacılık yapan 6 lastikli bir otobüste 1400 kilograma kadar artırılmış yolcu/yük taşıma kapasitesi sunuyor.

Serinin ek kauçuk eklenerek artırılmış yanak kalınlığı ise şehiriçi yolcu taşımacılığında sıkça karşılaşılan yüksek darbe ve sert sürtmelere karşı azami dayanıklılık ve yüksek koruma sağlıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here